Cumparam pagini sau grupuri de Facebook

Adnow

Atentie: Risc mare de neplata!
Registered
Full Member
Buna tuturor!
Cumparam pagini sau grupuri de Facebook carora le-a fost scazut organic reach-ul. Daca detineti pagini "cu probleme" care au fost penalizate, dar pe care totusi ati fi dispusi sa le vindeti, nu ezitati sa ma contacti aici, sau pe skype: ro.adnow01
Mersi!
 
Am eu doua. Una dintre ele 14k+ si cealalta 3k+(dar cand ma ocupam de ea, mergea bine). Daca va intereseaza, va pot contacta pe skype. Thx
 
Important e ca aceste pagini sa fie cu probleme > cu reach-ul penalizat de FB. Avem nevoie sa cumparam cateva ca sa le putem testa si sa vedem daca le putem restaura. Deci daca paginile respective au probleme cu reach-ul, scrieti-mi in privat si dati-mi un pret ( cam cu cat ati dori sa le vindeti). Mersi!
 
De ce v-ar folosi niste pagini cu probleme ?
Pagina mea e activa si fara penalizari .
Incercam sa restauram paginile penalizate si vrem sa testam mai multe formate de reclame. Traficul social e important pentru noi si de aceea vrem sa gasim o solutie pentru a evita penalizarile. De aceea e important pentru noi ca paginile pe care le vindeti sa fie cu probleme
 
Salut.
Am o pagina de 115K Likes si 145 Followers , si zilnic creste cu 500-1000 Likes... crescuta normal, fara like-uri cumparate. reach-ul joaca intre 1,5 milioane si 4 milioane, depinde ce prind viral.
Fanii sunt 80% usa,uk,canada,austria, si reactioneaza foarte mult la postari.
90% din filmele postate pe pagina sunt create de mine, postez cam 5 filme si 5 articole pe zi.
Pagina are 300 filme postate, si fanii reactioneaza foarte bine chiar si cand le repostez.
Am si site cu instant articles si sute de articole postate, am si facebook group nou cu 4k membri in crestere.
Fara penalizari.
Nisha : Aliens / Ufo
Nu mai am timp sa fac filme, si nu gasesc om pt asa ceva.
O oferta?
 
Salut.
Am o pagina de 115K Likes si 145 Followers , si zilnic creste cu 500-1000 Likes... crescuta normal, fara like-uri cumparate. reach-ul joaca intre 1,5 milioane si 4 milioane, depinde ce prind viral.
Fanii sunt 80% usa,uk,canada,austria, si reactioneaza foarte mult la postari.
90% din filmele postate pe pagina sunt create de mine, postez cam 5 filme si 5 articole pe zi.
Pagina are 300 filme postate, si fanii reactioneaza foarte bine chiar si cand le repostez.
Am si site cu instant articles si sute de articole postate, am si facebook group nou cu 4k membri in crestere.
Fara penalizari.
Nisha : Aliens / Ufo
Nu mai am timp sa fac filme, si nu gasesc om pt asa ceva.
O oferta?
Daca te intereseaza o colaborare poti sa-mi scrii.Eu am timp suficient..Si eu detin 3 pagini + site stiri ...Sant si editor video deci pot face absolut orice....
 
Loading...
Back
Sus