Cerere Cumparam conturi publicitare de Facebook verificabile

TubeAdvertising

Support Official
Registered
Full Member
Support Official
Salutare tuturor,
Daca ai cont de publicitate Facebook pe care nu il folosesti si vrei sa faci un ban lunar din asta scrie-mi in privat.
Cerinte:
1. Sa ai cont pe Facebook (profil privat) de cel putin 6 luni (Contul il creezi aici https://business.facebook.com/ ,daca nu e creeat deja)
2. Sa fie creeat cu nume real ce poate fi verificat cu buletin de identitate in caz de necesitate
3. Sa iti putem accesa contul prin TeamViewer
4. Sa ne permiti un test de 7 zile timp in care creem o pagina de FB, setam prima campanie si vedem daca contul ramane activ si cheltuie bugetul

In cazul in care totul decurge ok, vei primi lunar 100 euro pentru folosirea contului, atata timp cat acesta ramane activ si il folosim. Conditia este sa ne asiguri accesul la cont 7 zile din 7
Am specificat cumpar si nu "inchiriez" deoarece este posibil sa fie blocat contul de publicitate din cauza ofertelor, atentie, contul publicitar nu contul de Facebook (Profilul privat) deci stati linistiti ca ala ramane activ.
 
Iar dacă contul îl puteți fi folosi 15-20 zile și după va fi blocat vom mai primi ceva?
pai e specificat acolo in descriere, platim cat il putem folosi. daca in prima luna ti-l blocheaza si nu se mai poate recupera, ramane asa. Nu am patit sa nu tina contul mai putin de 4-5 luni, daca in spate are contul de facebook cu activitate reala pe el si vechime. Nici cu publicitatea nu ii dam agresiv dar na, sunt riscuri pe care ti le asumi. Vreau sa fiu transparent de la inceput, sa stiti riscurile. Si daca in primele zile de proba il blocheaza si nu se poate recupera (nu am mai patit dar e posibil), nu putem sa platim daca nu am folosit contul decat pentru niste like-uri la pagini. Cum dealtfel e posibil sa va dam banii dupa zilele de proba si sa nu apucam sa rulam campanii reale pe el, sa punem prima reclama si sa primim block.
 
Doar contul de ADS dar momentan am acoperit cererea. Imi cer scuze ca nu am raspuns atata timp dar am fost plecar la AWE Barcelona!
 
Loading...
Back
Sus