Cumpar conturi profil Facebook

Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Cum zice titlu cumpar conturi facebook profil verificate cu nr de telefon. Cine are astept Pm cu pretul pe cont. Vreau mai Multe Conturi.
 
am conturi verificate cu nr de tel noi sau cu vechime (chiar si 2010-2011)
pretul este de 1€/cont nou si poate ajunge pana la 10-15€ pt conturi cu vechime 5k prieteni+urmaritori, inscrise in grupuri facebook pe o anumita nisa etc...ideea este ca se pot configura cum doriti.
 
Vand eu 20 de conturi cu 1000-5000 de prieteni
Pretul este negocibil.
Daca doresti da'mi pm.
 
Cum zice titlu cumpar conturi facebook profil verificate cu nr de telefon. Cine are astept Pm cu pretul pe cont. Vreau mai Multe Conturi.
Buna dimineata .
Un mic sfat:
NU se merita cumpararea de conturi facebook daca doresti sa le folosesti pe termen lung.
Am cumparat si eu de la provideri gen pvadomination ,dar ma chinuiam sa cresc conturile si cand venea vremea de re-verificare pierdeam contul.
Pt orice cont e nevoie de o re-verificare odata la cateva luni, si atunci ce faci?
Cel mai sigur este sa creezi tu conturile, cumperi cartele sim de la digi cu 2 euro si te apuci de treaba.

Oricum ai face, te sfatuiesc sa creezi cate un browser profile pt fiecare cont, si atunci fiecare cont va fi accesat de pe profilul lui de browser unde sunt doar cookie-urile acelui cont...... pt ca daca folosesti un browser pt a accesa mai multe conturi devii suspect si iti cere verificare ,chiar verificare cu buletinul.

Deasemenea nu e indicat sa folosesti conturile cu un singur IP . Recomand maxim 4 conturi / 1 private proxy.
 
Loading...
Back
Sus