Cumpar cont twitter

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Cumpar cont de twitter pe nisa adult, promovare modele sau gen cont de fata, peste 10k urmaritori (exclus urmaritori fake), daca are cineva ... :)
 
La ce preturi se vand conturile astea? E un pret pe mia de followers?
Am unul cu 4.400 followers, din 2014, model mfc.
Si CRED ca as putea reactiva unul tot asa vechi si cu cateva zeci de mii de followers.
 
Cel mai mult conteaza activitatea de pe ele, nu numarul de followeri. Daca are 20-30k de urmaritori si face 5 like-uri la o postarea cu Mia Khalifa inseamna ca acei 20-30k sunt degeaba ... Poti testa cu o postare noua sa vezi ce activitate mai ai pe cont ...

Eu de exemplu pe contul meu principal cu peste 10k pe care mi l-am crescut singur si 100% organic am o medie de 1500 de like-uri pe zi. O postare slaba imi face 100 de like-uri, o postare medie 200-300, o postare de top 500-1000. Media e de 25-30k vizualizari pe zi si 125-130k afisari. Si tot cred ca e putin, nu il monetizez inca, dar sunt sigur ca daca as face-o nu ar fi mare lucru ...

P.S. Pana acum am cumparat doar contul lui Taffy. As mai cumpara 1-2 conturi daca au si ceva activitate pe ele astept ofertele voastre ...
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus