Cum te inregistrezi in reteaua NetWorkRomania.com

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
NetWorkRomania.com este o subretea la freedom.tm care iti permite sa sa faci bani cu canalul tau youtube.

Care sunt avantajele daca folosesti NetWorkRomania.com?

1. In primul rand support dedicat in limba Romana. Nu exista alta retea care sa ofere suport dedicat in limba romana in acest moment.
Suportul poate fi la alegere :
- pe forum
- skype scris sau audio
- YM la fel scris sau audio
2. Ai acces la trucuri care te ajuta sa castigi mai multi bani cu canalul tau youtube
3. Ajutor in promovarea clipurilor pentru a avea cat mai multe vizualizari.
4. Daca ai un website vei avea acces la retea privata de video exchange unde poti pune toate clipurile din retea sau poti facea propria campanie unde poti afisa pe site-ul tau clipurile proprii.
5. Primesti 60% din ceea ce faci lunar. Proprietarii de canale care se tin de treaba, aduna subscribe, vizualiari si venituri lunare in crestere, pot beneficia de un share de pana la 80% din banii facuti intr-o luna.
6. Cei care nu au canal pe youtube pot face bani din recrutare. Cine doreste sa aplice pentru postul de recrutare sa ma contacteze in privat.

Cum te poti inregistra in reteaua NetWorkRomania.com?

1. login in contul tau de youtube.
2. acceseaza http://networkromania.com/
3. click pe Partener with us

4. te va redirectiona catre contul youtube unde iti va cere sa dai acces la canalul tau.
5. astepta mesaj de confirmare ca ai fost aprobat
6. vei primi un mesaj de la youtube in care esti anuntat ca esti invitata la reteaua MCN Freedom. Click pe link din mesaj care te va duce in contul youtube.
In partea drapta sus vei avea un buton care iti cere sa accepti sau nu invitatia. Click Yes/Accept.
Daca nu accepti, nu poti face bani cu reteaua noastra.

7. Acum faci parte din reteaua noastra si poti incepe sa faci bani.

Daca aveti intrebari va rog postati mai jos.
Date contact pentru support.
Recomand skype pentru o calitate mai buna.
YM: Hostimm
e-mail: support[@]roforum[.]net

Ultima editare:

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
stiu ca nu merge.
Am renuntat la domeniu cat si acea retea pentru ca freedom ma fura la canele. Am adus cateva canale mari in retea si nu le-a trecut la mine, iar cand am cerut explicatii nimeni nu s-a oferit sa imi raspunda.
Daca vrei sa te inscrii intr-o retea foloseste pe cea de aici, sau fullscreen
Pentru FullScrean ai tutorial la VIP CLUB.

Reclama

Stiri Monezi Virtuale

Reducere pentru Vacanta

Loading...
Sus