Cum sa postezi in aceasta categorie

Shtrumphu

SEO Expert
Registered
Full Member
Freelancer
SEO Expert
Nu cred ca trebuie sa mai mentionez ca aceasta categorie este doar pentru prezentarea noilor membri, nu? Nu este obligatoriu ca primul post sa fie aici, insa cu siguranta asa ar fi mai bine.

Incepi cu o formula de introducere, un simplu salut, nu este obligatoriu sa iti publici intreaga biografie aici, iti respectam dreptul la privacy. Daca doresti, mentioneaza si motivul pentru care te-ai inregistrat pe forum.

Cat despre membrii mai vechi, urati-le bun venit noilor membri daca doriti, ajutati-i sa se simta ca acasa, si evitati injurii sau postari defaimatoare.
 
Salve...
Lol introducerea imi aduce aminte de "oracolelele" de prin anii '90 :) - Scrie un gand frumos si ceva despre tine :D
Dan - 33 sau 34 . Cum am ajuns aici si de ce? Pai ... din curiozitate si am auzit ca e funny p'aici/
Bafta
 
Lol introducerea imi aduce aminte de "oracolelele" de prin anii '90
Daaaa ce bataie mai era pe atunci cu aceste oracole.

Si sau dovedit zvonurile ca este funny aici? :D
 
Alex... ma cunosti de mult timp. Un incident de genul "blogul meu" e floare la ureche... Pe scurt, da, e funny si iubesc platforma :D
Ma bucur ca iti place. Sper stai cat mai mult.

La sectiunea prezentare freelancer este locul unde te prezinti tu , serviciile tale, portofoliu, etc.
Daca oferi o reducere considerabila membrilor acestui forum topicul tau poate primi reclama pe adword.
 
Ma bucur ca iti place. Sper stai cat mai mult.

La sectiunea prezentare freelancer este locul unde te prezinti tu , serviciile tale, portofoliu, etc.
Daca oferi o reducere considerabila membrilor acestui forum topicul tau poate primi reclama pe adword.

1. Am inteles
2. Membri acestui forum nu sunt interesati de ceea ce vand eu :D .

Cand am timp liber voi reveni pe roforum . :rolleyes:
 
Stai linistit ca aduc si oamenii interesati de serviciile tale. Sa mai creasca putin forumul. :D Tu posteaza acolo ca este o metoda buna pentru mine sa aduc o noua categorie de useri, care pot aduce multe venituri. :D
 
Salutare. Nu vreau sa creez un nou post numai pt. un cuvant sau doua.
Atunci cum am putea stii ce ai nevoie, cum sa te ajutam?
Mai poti cauta un topic unde este descrisă aceiași problema si postează acolo.
 
Nu cred ca trebuie sa mai mentionez ca aceasta categorie este doar pentru prezentarea noilor membri, nu? Nu este obligatoriu ca primul post sa fie aici, insa cu siguranta asa ar fi mai bine.

Incepi cu o formula de introducere, un simplu salut, nu este obligatoriu sa iti publici intreaga biografie aici, iti respectam dreptul la privacy. Daca doresti, mentioneaza si motivul pentru care te-ai inregistrat pe forum.

Cat despre membrii mai vechi, urati-le bun venit noilor membri daca doriti, ajutati-i sa se simta ca acasa, si evitati injurii sau postari defaimatoare.
Vă mulțumesc că m-ați acceptat pe forumul dvs., le doresc tuturor o ședere bună și o zi bună.
 
Loading...
Back
Sus