Cum sa Obtii VIP pe Roforum cu continut de calitate

Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Incepand de azi se poate obtine VIP pe Roforum daca ai continut de calitate. Inainte de a posta , continutul trebuie trimis in forma initiala , mie sau lui @AlexH pentru verificare. Daca totul e OK , continutul o sa fie postat la sectiune VIP unde doar cei care au cumparat VIP au acces.
Mentionez ca cu cat continutul e mai bun ( EX: - cum sa CASTIGI BANI cu metoda X 100% . Acesta e un exemplu doar) cu atata se primeste mai REPEDE VIP.
Posturile o sa fie analizate si daca se continua cu astfel de postari atunci userul respectiv o sa primeasca statutul de VIP .

Am ajuns la concluzia asta azi cand domnul @CiNiK a postat o informatie foarte UTILA despre FACEBOOK:
Recuperare cont blocat, verificare cont facebook
Am vorbit cu @AlexH ca acest topic ar trebui mutat la VIP neaparat , oferind niste informatii foarte UTILE si FOARTE BUNE.
Pana sa apuce AlexH sa mute topicul a aparut @sergiu4995 care a scris asa:

rof.png

Auzi tu " Prea tarziu am salvat Linkuri-le :)" .... Pai SPIONII ..... NU AVEM NEVOIE DE ASA CEVA PE FORUM
Tin sa ii zic lui @sergiu4995 ca acele linkuri o sa expire si altele de pe forum nu o sa mai vada.

Astfel pe forum la sectiune VIP o sa fie un continut de calitate si o sursa foarte buna de informatii.

Mentiuni:
- Nu inseamna ca daca trimiti 2-3 postari o sa si fie aprobate la VIP
- Nu inseamna ca o data primit VIP nu mai trebuie sa pui informatii ( acestea trebuie actualizate, sau adaugate metode noi ...etc )
- Cei care sunt prinsi ca fac asa ceva o primeasca BAN pe forum , fara posibilitatea de a reveni pe forum

Edit:
Userul @CiNiK a primit VIP astazi dupa ce in ultimul timp a postat continut de calitate + informatia de azi cu : Recuperare cont blocat, verificare cont facebook.....
 
Ultima editare:
Problema cea mai mare multi o sa se apuce de dat copy/ schimband asa textul ca sa apara ca e facut de ei si apoi posteaza cu scopul ca vor vedea informatii de calitate,de asta nu postez pe niciun forum ,metodele mele ,eu doar colectez informatii cum a fost cel cu verificarile de pe facebook,mi-am recuperat ceva conturi vechi dezactivate :)) ms inca odata om cu suflet mare ca le-ai postat,iti urez multa sanatate.
 
Problema cea mai mare multi o sa se apuce de dat copy/ schimband asa textul ca sa apara ca e facut de ei si apoi posteaza cu scopul ca vor vedea informatii de calitate,de asta nu postez pe niciun forum ,metodele mele ,eu doar colectez informatii cum a fost cel cu verificarile de pe facebook,mi-am recuperat ceva conturi vechi dezactivate :)) ms inca odata om cu suflet mare ca le-ai postat,iti urez multa sanatate.
Ești bun. Bravo. Du-te la oglindă și pupa-te
 
Ești bun. Bravo. Du-te la oglindă și pupa-te
Hai sa nu incepem ca pe alte forumuri. Fiecare are dreptul sa isi posteze opinia si fiecare dintre noi trebuie sa o acceptam. Fara mesaje de gen ca nu face bine la nimeni.
 
Loading...
Back
Sus