Cum sa faci niste bani petrecand 1h pe zi la PC

Poti pune link catre un site de-al tau?
Doresc si eu lista cu cele mai populare site-uri de moduri.
Multumesc!
 
Dupa 3 luni incepe sa creasca usor usor. Ii multumesc lui @AlexXplo pentru sfaturi si pentru ca a impartasit aceasta metoda :)

KLTwjhc_d.jpg
 
Dupa 3 luni incepe sa creasca usor usor. Ii multumesc lui @AlexXplo pentru sfaturi si pentru ca a impartasit aceasta metoda :)

KLTwjhc_d.jpg

Cu placere, ma bucur ca te-am putut ajuta. Dupa cum ai observat la inceput trebuie sa muncesti putin ca sa devii cunoscut... dar in rest comunitatea creste singurica atata timp cat ai moduri pe site

La mine rezultatele sunt mai modeste, doar 122 moduri din categoria fs19
Vezi atașament 4131
Depinde cat de multe moduri pui pe zi :).. asta depinde cel mai mult, sa ai un portofoliu.
 
I-am dat si eu drumul la site de 2 zile. Am ajuns la 11 unici pe zi :) . Acuma mai trebuie sa ii arat la nepot ce are de facut si gata. Momentan doar 56 de moduri am publicat .
 
Salut, vreau sa ma apuc si eu de ceva calumea, vreau sa bag tare, insa vreau sa stiu daca pe ETS2 se merita, mai este jucat? Voi ce credeti ca este cel mai cautat?
 
Salutare, se mai ocupa cineva de site-uri cu mods? As vrea sa ma apuc si eu mai ales ca am timp liber acum din cauza virusului, daca mai merge imi poate da si mie cineva lista de unde as putea sa downloadezi modurile.
Va multumesc si aveti grija de voi!
 
Salutare, se mai ocupa cineva de site-uri cu mods? As vrea sa ma apuc si eu mai ales ca am timp liber acum din cauza virusului, daca mai merge imi poate da si mie cineva lista de unde as putea sa downloadezi modurile.
Va multumesc si aveti grija de voi!
Scrii pe net ets2 mods, ats mods, fs19 mods si ai o gramada de optiuni
 
Scrii pe net ets2 mods, ats mods, fs19 mods si ai o gramada de optiuni
Bine spus :)

Salut, vreau sa ma apuc si eu de ceva calumea, vreau sa bag tare, insa vreau sa stiu daca pe ETS2 se merita, mai este jucat? Voi ce credeti ca este cel mai cautat?
Salut. Se merita foarte mult pe mai multe categorii,nu doar una. ETS2 in curand va scadea (mai ales cand va aparea alaskan truck simulator...

@daqogem poate confirma... am avut plata (din adsense) acum 2 luni peste 100k lire...ceea ce pt mine este super ok.
 
Revin cu un update - dupa 6 luni am reusit sa ajung la 130-180 vizite unice/zi. Singura problema care ma frustreaza este ca scad repede de pe cuvintele pe care rankez pe google (si nu sunt pe multe) chiar si cu content original fata de concurenta (pe langa faptul ca mi-au blocat website-ul pe facebook). Din ce am analizat, lipsa backlink-urilor ca pe toate nisele este o problema, degeaba ai content mult, site rapid ș.a.m.d daca site-urile mari isi vand link-uri intre ele sau chiar au acelasi administrator. Trebuie sa experimentezi.. sa faci keyword research.. sa investesti ceva bani si timp.. eu momentan investesc doar in hosting si nu ma astept sa bubui in google..dar cine stie ce urmeaza in urmatoarele 6 luni. Never give up. Metoda e geniala.

Sincer, daca nu vedeam dovezile de plata de la @AlexXplo si daca nu as fi avut suportul lui la orice nelamurire pe care am avut-o la inceput, abandonam proiectul de mult.

 
Loading...
Back
Sus