Cum sa faci bani instaland aplicatii pe telefon

Shtrumphu

SEO Expert
Registered
Full Member
Freelancer
SEO Expert
Descopera cum poti castiga bani online folosindu-te de smartphone-ul sau tableta ta. In Play Store se gasesc mai multe aplicatii pentru Android, la fel majoritatea gasiti si varianta pentru iOS care va recompenseaza pentru instalarea de jocuri si aplicatii gratuite, vizionarea de videoclipuri, invitarea amicilor, completarea de sondaje etc.

In videoclipul de mai jos gasiti cateva exemple, momentan cea mai buna alegere pare a fi aplicatia Whaff:

Prima metoda: dupa inregistrare, verificati toate aplicatiile si ofertele disponibile, si calculati cat puteti castiga. Aici cel mai probabil difera de tara unde va situati, in unele tari sunt disponibile mai multe oferte. Daca sunt destule, puteti incepe sa le completati pana ajungeti la 10$ pentru a cere plata.

A doua metoda: daca nu dispuneti de ofertele necesare, puteti invita prietenii sa se inscrie, pentru fiecare invitatie pe Facebook de exemplu primiti 1 cent, iar pentru fiecare referal care se inscrie folosind codul vostru primiti 0.30$, de asemenea si referalul primeste aceeasi suma.

Cu cat aveti mai multe canale de promovare cu atat mai bine. De exemplu, puteti scrie un articol pe blog despre aceste aplicatii, eu in fiecare zi primesc circa 10 vizite la un astfel de articol. Am cerut plata acum 2 zile, si de atunci am mai strans 1 dolar si ceva din referali. De asemenea folosesc si YouTube drept canal de promovare. Ma gandeam sa lansez si o campanie pe Facebook, insa sa vedem.
Castigurile nu sunt exagerat de mari, insa poate reprezenta o forma de castig pasiv, sunt cateva persoane care au trecut de 1000 de dolari, cel mai mare castig este de 6500$ (aici ar fi nevoie de circa 2000 de referali insa.)

Dovada de plata:
Dettagli+transazione+-+PayPal.jpg
 
Loading...
Back
Sus