Cum sa castigi bani din CPA adult 15$/zi

eu nu asta am intrebat unde sa incarc filme pe ce sirui ci daca categoria ii buna ,...... si ca cu atatea vizitatori cum de am asa putini inscrisi vizitatori la xhamster se cam inscriu lacanalul meu siis camdin america canada germania nu bangladesh si china
 
Cel mai simplu este daca ai Camtasia, dai record screen si apoi play, si produci fisier MP3.
 
xvideos miainchis contu zice ca am avut copyright aveam peste 700 de filme :(((((

am vreut sa deschid alt contdar IP ul ii blocat


ce pot sa fac ?
 
Nu mai poti sa faci nimic, decat sa incerci cu alt ip sa faci alt cont, data viitoare la primul strike nu mai uploada nimic de pe contul respectiv, faci alt cont si tot asa daca pui filme fara copyright
 
@pintea cumpara vps de pe https://www.vultr.com/?ref=7186132 cu 5$ poti intr-o luna sa schimbi cel putin 3 IP-uri
@Pyo mai sunt, depinde cat de mult se implica fiecare, cea mai grea munca e sa gasesti filmele potrivite, sa le editezi si sa gasesti un titlu bun, in rest nu e nevoie de mari investitii, uite cat a castigat cel mai bun referal al meu cu sfaturile pe care i le-am dat, intr-o luna si ceva:
Screenshot_1.jpg
 
Mergi pe pagina Offers, si vezi ca sus ai cateva categorii, alegi Dating, si un pic mai jos iti apare un link (Smartlink). Faci redirect catre smartlink. Daca la 100 de vizite nu ai conversii, atunci probabil ai vizitatori din tari precum India, China, care nu prea platesc sau nu se inscriu.
 
La tarile din Tier1 e concurenta destul de mare, incercati sa aduceti trafic la tari din Tier2.
 
Ca tot veni vorba de CPA adult, sa zicem ca o persoana care are stusio cu modele de videochat le face un site personal cu reclama CPA, cand intra userul are si ce cauta, si poate face bani pe reclama CPA, in plua si modelu are de castigat, intrebarea cum aduci trafic real gratis? Si doar din anumite tari?
 
Ultima editare:
Cel mai usor este sa folosesti retelele sociale: Facebook, Twitter, Instagram, bloguri Tumblr, Pinterest, pana si YouTube daca stii cum. Cat despre targetare, daca excludem tarile unde limba oficiala este engleza, e de ajuns sa folosesti limba respectiva pentru a targheta tarile, de exemplu: daca vrei doar traffic din Germania, faci pagini in germana, dai follow doar userilor din Germania etc. In engleza nu prea functioneaza, din cauza ca e o limba internationala.
 
Daca fac o pagina de facebook in germana, pentru fiecare model in parte , trebuie mai intai sa o fac cunoacuta , sau o sa creasca de la sine ? daca pun poze mai hot, nu iti iei ban pe fb? atunci pot sa pun si ofertele CPA pe tara respectiva si sa o promovez pe ea in acelasi timp.
 
Creste si de la sine, dar mai greu. Evita sa pui poze hot, iti poti lua ban usor si fara sa pui nuditate. Ar fi bine sa ai un landing page intre pagina FB si pagina de inregistrare, deoarece FB nu accepta linkuri directe catre +18, din cate stiu regula e sa dai 3 clickuri pana ajungi la o pagina +18. Eu as incerca intai cu Twitter, deoarce e mai usor, nu au la fel de multe restrictii.
 
Am o problema pe care nu o inteleg. Mi-am luat recent un domeniu nou pentru a face redirect catre ofertele crackrevenue, am vizite din USA si problema ar fi ca in crackrevenue la statistici nu-mi contorizeaza vizitele. Ma uit mereu cu un plugin de statistici sa vad ce vizite mai am si vizitele in crackrevenue nu sunt contorizate. Care ar fi explicatia? Folosesc smartlink cam.
 
Loading...
Back
Sus