Cum Sa Ai Urmaritori Pe Tumblr

pintea

Active Member
Registered
Full Member
Buna

de recent m.am inscrispe Tumblr si is curios daca sunt aici cativa care stiu cum sa aci sa ai mai repede multi urmaritori

stiu ca un profil cu multi urmaritori urca zilnic cu miile dar conturile mici cum le dezblochezi adica in prima luna sa faci macar 500 de urmaritori

am postat am dat like am urmarit dar foarte greu urca

 
Blogul este nisat sau pe general?
Cel mai usor este sa faci blog nisat si sa urmaresti altii pe aceiasi nisa. Un repost care ajuta si iti poate aduce repost si la continutul tau.
Apoi sunt sisteme gratis unde poti castiga subscribe pe tumblr. Nu am auzit sa blocheze un cont pentru ca primesti prea multi subscribe, dar blocheaza pentru spam, foarte repede.
 
Blogul este nisat sau pe general?
Cel mai usor este sa faci blog nisat si sa urmaresti altii pe aceiasi nisa. Un repost care ajuta si iti poate aduce repost si la continutul tau.
Apoi sunt sisteme gratis unde poti castiga subscribe pe tumblr. Nu am auzit sa blocheze un cont pentru ca primesti prea multi subscribe, dar blocheaza pentru spam, foarte repede.
da ii blog nisat am 3 diferite

sistemele cumle gasesc cum sa le caut pe google
 
am urmarit un pic si cum fac alti le fa si eu poza cu link ascuns si le bag in queue 50 sa le posteze el in 24 de ore
 
Loading...
Back
Sus