Cum pot lua legatura cu Linda.K

BGD1337

Active Member
Registered
Full Member
Salutare, stie cineva cum pot lua legatura cu Linda.K?
Mi-a vandut un cont de Facebook acum aproximativ o luna, iar acum vad ca parola e schimbata.
Ma pis pe el de cont, ia si ti-l ia inapoi daca vrei, dar am verificat domeniul care l-am cumparat pe firma pe acel cont, am verificat business manageru cu firma si as dori sa stergi tu toate acele informatii, pentru ca nu le pot folosi pe alt cont.
 
Cu toții am vrea sa ne răspundă, însă nu dorește. I-am trimis o grămada de mesaje sa răspundă și sa schimbe conturile la oameni asa cum a spus dar fără succes.
 
Persoana în cauza se mai loghează pe contul lui din când în când și se amuza pe mesajele primite. Însă nu ar fi rău blocat acel cont. Știu ca este ușor sa își facă alt cont dar cu siguranță nu va mai avea nici o prioritate noul cont. De vândut cu siguranță nu va mai vinde nimic nici cu noul cont.
 
Poate ne comunica AlexH ip-urile cu care s-a conectat pe cont și adresa de e-mail, astfel poate reușim sa dam de el.
 
I-am dat mesaj azi pentru ca am vazut ca se logase pe forum dar nu a zis nimic.
I-am spus ca mai are contul activ o zi, daca nu răspunde si regleaza treburile, ii blochez contul si fac publice toate datele.
Cele de plata sunt reale.
 
Daca nu-mi da contul inapoi, pot veni si eu cu informatii personale despre el, nume, adresa etc.
Are pana maine sa raspunda la toate, daca nu o face fiecare e liber sa posteze toate info care le detine pentru ca pe viitor sa nu mai faca asta.
Am ramas suprins dupa cum a inceput sa ajute pe aici cu diverese lucruri, cred ca asta a fost parte din scam.
 
Eu mi-am recuperat contul cumparat de la el.
Cum? A pus anunt de vanzare pe alt forum, avea alt username si am vrut sa-l cumpar.
Cand colo, el incerca sa-mi vanda contul pe care-l recuperase cu o zi in urma :)))))))). din moment ce si eu aveam alt user, n-avea de unde sa stie.
 

Atașamente

  • dovada.png
    dovada.png
    22,8 KB · Vizualizări: 53
  • dovada2.png
    dovada2.png
    6,5 KB · Vizualizări: 52
Email-ul ala de paypal ii apartine fostului user CiNiK . Stiu pentru ca i-am platit pentru un cont netflix prin decembrie si prin martie nu a mai mers si nu mi-a mai raspuns ever la mesaje. I-am trimis si pe telegram si pe email-ul ala cu jeny .

Zic asta ca acum am vazut acel email deci Linka K = CiNiK care e deja banat aici!
 
Email-ul ala de paypal ii apartine fostului user CiNiK . Stiu pentru ca i-am platit pentru un cont netflix prin decembrie si prin martie nu a mai mers si nu mi-a mai raspuns ever la mesaje. I-am trimis si pe telegram si pe email-ul ala cu jeny .

Zic asta ca acum am vazut acel email deci Linka K = CiNiK care e deja banat aici!
Deci banarea ar fi fix pix, probabil mai are deja și alte conturi active.
 
Va rog dati aici toate datele care le aveți, user, email, nume, adresă, etc.
Voi face topic separat la lista neagră unde voi posta tot. Apoi fiecare dintre noi unde are acces postează link la topic .
 
Daca nu-mi da contul inapoi, pot veni si eu cu informatii personale despre el, nume, adresa etc.
Un scamer a dat peste un altul.
N-am nimic cu ea/el, dar eu nu sunt singurul de pe forum căruia tu i-ai dat scam, totuși noi nu am dat adresele tale nimănui, deși am putea și acum.
Și nu zic că ea nu trebuie pedepsită, zic că nu văd de ce unii sunt și alții nu
 
Loading...
Back
Sus