Cum pot introduce asta in video?

Ionut Curca

Member
Registered
Full Member
Salutare tuturor! Știe cineva cu pot introduce acest telefon virtual ,unde sa-mi prezint video-ul pe el ? Exact ca in video-ul din link-ul Atașat

Mersi mult!
 
Poți face un screenshot la tot ecranul cu telefon cu tot, apoi tragi videoul tău peste videoul din "telefon". bănuiesc că e un 1280x720
 
Faci doua videoclip uri după care le suprapui cu camtasia
 
Clipul este format din:
1. Imagine de fundal care ruleaza pe tot clipul
2. Clip filmat de pe telefon
3. Sunet

Cum faci la fel?
1. iti filmezi telefonul cand te joci sau ce faci tu
2. deschizi camtasia
3. adaugi imaginea de fundal ca va fi pe primul track
4. adaugi video filmat pe telefon ca al doilea track si il redimensionezi dupa cum vrei tu.
5. adaugi o melodie fara copyright
6. Gata.

Mai exista si posibilitatea sa descarci acest video si sa-l folosesti ca template. Video tau il asezi exact peste a lui si gata.
 
Vă mulțumesc tuturor pentru ajutor ! Acum mai rămâne cu counting-ul ăla făcut in adobe effect,acolo-i partea grea ....pentru oferte CPA vreau sa fac aceste video-URI ,exact asta promovează și cel din video
 
pentru oferte CPA vreau sa fac aceste video-URI ,exact asta promovează și cel din video
Eu am facut un simplu video cu dovada ca functioneaza si gata. Cine este interesat intra si-l descarca.
Vezi ca acest tip de hack care este prezentat in video nu functioneaza, e bun pentru cpa dar nu ofera nimic userului.
 
Loading...
Back
Sus