Cum pot debloca un laptop?

CiNiK

أنا أحب كس
Registered
Banned
Salutare.
Astăzi am găsit un laptop Toshiba..l-am deschis dar are parola pe el.
Cum aș putea scoate parola ? Și dacă o pot face ...fara să fie conectat la internet...

Poate găsesc ceva bun prin el ce mă poate ajuta pe mine...cine știe.
Nu e nu știu ce...are și o tasta lipsa...dar poate înăuntru o fi ceva de calitate.
Mulțumesc anticipat.

 
Salutare.
Astăzi am găsit un laptop Toshiba..l-am deschis dar are parola pe el.
Cum aș putea scoate parola ? Și dacă o pot face ...fara să fie conectat la internet...

Poate găsesc ceva bun prin el ce mă poate ajuta pe mine...cine știe.
Nu e nu știu ce...are și o tasta lipsa...dar poate înăuntru o fi ceva de calitate.
Mulțumesc anticipat.
Din cauza curiosilor refuz pe multe forumuri sa tastez chesti private in mesaje private, asa sunt si administratotri la website-uri 99,9% .
 
Din cauza curiosilor refuz pe multe forumuri sa tastez chesti private in mesaje private, asa sunt si administratotri la website-uri 99,9% .
Sincer nu am înțeles ce vrei să spui....scuze:rolleyes:
De rezolvat și eu îl știu rezolva ...dar fără să văd ce are prin el...poate are un program ceva ce îmi este bun la ceva..nu se știe..,poate e pedofil Omu, ori criminal...l-am prins
:D
 
Sincer nu am înțeles ce vrei să spui....scuze:rolleyes:
De rezolvat și eu îl știu rezolva ...dar fără să văd ce are prin el...poate are un program ceva ce îmi este bun la ceva..nu se știe..,poate e pedofil Omu, ori criminal...l-am prins
:D
Eu daca eram in locul tau procedam pentru a afla al cui este ,sa aflu o adresa de e-email pentru a anunta pierderea .Mi-am pierdut telefonul in italia la cinema si am cost contactat tot de un roman ,spunandumi ca, daca nu eram roman nu ma mai suna .Carma exista :D
 
Eu daca eram in locul tau procedam pentru a afla al cui este ,sa aflu o adresa de e-email pentru a anunta pierderea .Mi-am pierdut telefonul in italia la cinema si am cost contactat tot de un roman ,spunandumi ca, daca nu eram roman nu ma mai suna .Carma exista :D
Nu e Român...:)...ori cum îl voi vinde....vreau doar sa vad ce e in el....am zis sa nu caut pe Google și să încerc tot felul de trucuri ce se afla pe net...vin la sigur cu întrebarea aici pe RoForum... până acuma eram o familie ..Nu?
Ori cum îl voi debloca...momentan nu sunt acasă ...sunt la munca .:)
 
Daca ai un cd de windos 8 se poate face usor.
Vezi acest video
@schoolOFdj nu am inteles nici eu mesajul tau. Hai sa nu facem offtopic fara sens. Poti ajuta, atunci posteaza, daca nu, alege alt topic unde poti oferi ajutor.
Sa mai vezi ce are in el se poate face prin conectarea la hdd pe un alt calculator.
 
Am si eu un laptop care se face si tablets are windows 8 pe el dar nu mai am tastatura de la el si il folosesc doar tableta .are 2 conturi de utilizatori si pe unu are parola si nu iI stiu parola :( .Daca gasesti o rezolvare posteazo te rog
 
.Daca gasesti o rezolvare posteazo te rog
Ai incercat varianta de Mai sus?
 
Loading...
Back
Sus