Cum descarc subs de pe netflix fara cont!

Ade

Active Member
Registered
Full Member
Buna daca se poate sa ma ajutati as vrea sa stiu daca stiti vreo metoda de a descarca subtitrari de pe netflix fara sa am cont pe netflix...sau un site care are subtitrarile de pe netflix....va rog mult
 
Daca nu iti trebuie neaparat cele de la Netflix ci iti trebuie subtitrari ale content-ului de acolo, gasesti tot pe opensubtitles si pe addic7ed.
 
Nu este mai simplu sa cauti video pentru subtitrare in loc de subtitrare pentru video daca tot le gasesti dar pentru alte versiuni?
Alta varianta ar fi sa sincronizezi daca te pricepi. In general daca sincronizezi inceputul si sfarsitul rezolvi imediat ( mai rar se intampla sa fie decalaj total).
 
Nu este mai simplu sa cauti video pentru subtitrare in loc de subtitrare pentru video daca tot le gasesti dar pentru alte versiuni?
Alta varianta ar fi sa sincronizezi daca te pricepi. In general daca sincronizezi inceputul si sfarsitul rezolvi imediat ( mai rar se intampla sa fie decalaj total).
problema este ca videoclipul este pus pe netu.tv si eu vreau sa iau cea mai buna calitate si sa ii pun subs in engleza...dar acel subs nu se potriveste...problema este ca are cateva pauze prin clip si acelea duc la distorsionarea subtitrarii... stiu sa o editez dar asta mi-ar lua mult timp ca sa o fac la fiecare ep in parte..asta era problema...
si nu vreau sa adaug eu clip pe netu deoarece inca nu am prea multe vizite...si daca dai copy la un ep de pe netu.tv si tu nu ai views in 2 luni dar cel original are atunci nu se va sterge nici copia ..tocmai de asta eu incerc sa iau clipurile deja bagate..ca sa nu se stearga din cauza inactivitatii
 
Loading...
Back
Sus