cum descarc seriale de pe netflix

Ok, dar sa nu spui la nimeni ca ai buton de download la dispozitia ta ., . .
voi tine secret promit...il folosesc pe tv pe tv are 100% buton, pe laptop nu am intrat sa vad :|

Edit : m-ai facut curios, asa ca am intrat dintr-o privire rapida nu am gasit acel buton..poate-l ajuti tu daca tot ai postat 1
 
Descărcarea serialelor și a filmelor pe Netflix si mai exista si functia de mirror screen daca ai nevoie de tv asa ca exista multe solutii, insa lenesul nu cauta, vrea direct solutia...
Anumite titluri nu sunt disponibile pentru descărcare. Dacă aceste opțiuni nu sunt disponibile pe dispozitiv, cel mai probabil acesta nu îndeplinește criteriile de descărcare indicate mai sus.

Probabil nu din lene ci din lipsa de interes ! Nu l-a interesat pe om sa descarce ce avea buton de download ci ceva fara buton !

FlixGrab Full Version cica ar fi bun pentru download de pe netflix !
 
Anumite titluri nu sunt disponibile pentru descărcare. Dacă aceste opțiuni nu sunt disponibile pe dispozitiv, cel mai probabil acesta nu îndeplinește criteriile de descărcare indicate mai sus.

Probabil nu din lene ci din lipsa de interes ! Nu l-a interesat pe om sa descarce ce avea buton de download ci ceva fara buton !

FlixGrab Full Version cica ar fi bun pentru download de pe netflix !
da FlixGrab merge daca ai versiunea premium ca sa descarci hd
Metoda Descarcare filme de pe Netflix ( Gratis + Calitate HD + Audio Romana)
 
Loading...
Back
Sus