Cum creezi cont adsense pt site filme?

Ade

Active Member
Registered
Full Member
Salut ... as vrea sa adaug reclame de la adsense pe un site de filme dar porblema este ca cei de la google ca nu prea accepta aceste genuri de site-uri

Phenom Network | Animatii la calitate inalta by ThePhenom007 acest site are reclame de la adsense si nu am idee cum au acceptat cei de la google ...Este un site de desene si foloseste adsense? Deci care este secretul?

Aveti vreo sugestie cum as putea sa fac intr-un mod rapid cont de adsense activ?
Ca dupa sa adaug site-urile de filme...

Scuze daca am gresit topicul...as vrea doar putin ajutor ..Multumesc
 
Ultima editare:
1. Doar ultimul foloseste adsense
2. Se poate rula daca esti coder bun si stii sa ascunzi bine
3. Publicitatea mascata stii ca nu e permisa aici. Primele doua site-uri, poate chiar si al treilea sunt ale tale.
Pana la urma ce ai dorit sa faci cu acest topic?
Publicitate si backlink la site-uri sau cum sa pui adsense mascat?
 
1. Doar ultimul foloseste adsense
2. Se poate rula daca esti coder bun si stii sa ascunzi bine
3. Publicitatea mascata stii ca nu e permisa aici. Primele doua site-uri, poate chiar si al treilea sunt ale tale.
Pana la urma ce ai dorit sa faci cu acest topic?
Publicitate si backlink la site-uri sau cum sa pui adsense mascat?
ok..ca sa iti dovedesc ca nu fac publicitate am sters site-urile mele..ultimul nu imi apartine si oricum nu cred ca o sa cresaca prea mult de la un singur link...
da doresc sa stiu cum sa fac contul de adsense
 
ok..ca sa iti dovedesc ca nu fac publicitate am sters site-urile mele..ultimul nu imi apartine si oricum nu cred ca o sa cresaca prea mult de la un singur link...
da doresc sa stiu cum sa fac contul de adsense
Simplu, faci cont pe un un site pe care ti-l aproba iar dupa aia ai cont de adsense aprobat :)
 
Dar de ce sa bagi site in contul adsense? Iei codul reclamelor si le plasezi pe siteul respectiv. Nu se listeaza reclamele daca siteul nu este adaugat in contul adsense?
 
Dar de ce sa bagi site in contul adsense? Iei codul reclamelor si le plasezi pe siteul respectiv. Nu se listeaza reclamele daca siteul nu este adaugat in contul adsense?
Actualizări importante privind gestionarea site-urilor - AdSense Ajutor eu deja am un site de 6-7 zile si momentan tot in review este, am vorbit cu cei de la adsense si mi-au spus ca poate sa dureze mai mult de 14 zile deoarece e un sistem nou si sunt mai multe cereri decat se asteptau
nu inteleg la ce te referi? cum sa iei codul daca ei nu iti accepta site-ul?
 
Nu iti pot da mesaj privat dar am facut la mine in cont adsense un cod de reclame.
.....


Ia codul asta si pune-l pe site la tine ca o reclama :) E nou si posibil sa dureze cateva minute pana se afiseaza.
Dupa ce copiezi codul de aici zi-mi sa il sterg :)
 
Ultima editare:
Nu iti pot da mesaj privat dar am facut la mine in cont adsense un cod de reclame.
Ia codul asta si pune-l pe site la tine ca o reclama :) E nou si posibil sa dureze cateva minute pana se afiseaza.
Dupa ce copiezi codul de aici zi-mi sa il sterg :)
am adaugat codul intr-un widget ..dar nu functioneaza..nu apare nimic ... ai cumva cont de adsense activ?
 
Ultima editare:
Cat oferiti pe un cont adsense cu ceva vechime din care au fost scosi bani periodic. ultima plata nu am scos-o de 80 euro si mai are inca 20 facuti. Deci ar fi cont 100 euro. Cat oferiti pe un asemenea cont? Daca veniti cu oferte gen emag mai bine va abtineti. E singurul cont de care ma pot despartii pentru ca pot renunta la adresa de mail ce o am pe contul respectiv. Alt cont il am facut pe o adresa de email a domeniului meu si aia ar insemna sa iti dau si domeniu cea ce e imposibil ca nu aveti bani sa imi cumparati domeniu repsectiv (am glumit aici) si altul il folosesc eu momentan :)
 
Dece sa risti un cont adsense pe site de filme cand poti face unul de recenzii filme unde bago adsense si link unde pot vedea filmul si asa impusti doua capre. :)
 
Pai simplu, faci un site cu părerile tale despre un film, iar după creezi un buton care să îți facă redirectionare către un alt site care să îți afișeze filmul, in loc sa inserezi in post iframe-ul filmului, inserezi link-ul către un alt site.
 
Dece sa risti un cont adsense pe site de filme cand poti face unul de recenzii filme unde bago adsense si link unde pot vedea filmul si asa impusti doua capre. :)
crezi ca functioneaza? ma gandesc ca ar fi facut multi asa daca ar fi mers. as incerca treaba asta pe un site de meciuri live..
 
Loading...
Back
Sus