Cum creezi cont adsense pt site filme?

crezi ca functioneaza?
Eu am dat o idee, acum depinde de fiecare daca merge, scoate bani sau nu.
Stii vorba aia: Ce merge pentru mine, nu inseamna ca va merge si pentru tine.
 
Cat oferiti pe un cont adsense cu ceva vechime din care au fost scosi bani periodic. ultima plata nu am scos-o de 80 euro si mai are inca 20 facuti. Deci ar fi cont 100 euro. Cat oferiti pe un asemenea cont? Daca veniti cu oferte gen emag mai bine va abtineti. E singurul cont de care ma pot despartii pentru ca pot renunta la adresa de mail ce o am pe contul respectiv. Alt cont il am facut pe o adresa de email a domeniului meu si aia ar insemna sa iti dau si domeniu cea ce e imposibil ca nu aveti bani sa imi cumparati domeniu repsectiv (am glumit aici) si altul il folosesc eu momentan :)

Actualizări importante privind gestionarea site-urilor - AdSense Ajutor si aprobarea site-ului cine o garanteaza? un cont adsense se face relativ rapid, dar pe site-ul pe care vrei tu nu mai merge chiar asa. De asta si acum eu pe un site am facut o pauza ca sa nu fiu nevoit sa astept cand imi e lumea mai draga.
 
Salut ... as vrea sa adaug reclame de la adsense pe un site de filme dar porblema este ca cei de la google ca nu prea accepta aceste genuri de site-uri

Phenom Network | Animatii la calitate inalta by ThePhenom007 acest site are reclame de la adsense si nu am idee cum au acceptat cei de la google ...Este un site de desene si foloseste adsense? Deci care este secretul?

Aveti vreo sugestie cum as putea sa fac intr-un mod rapid cont de adsense activ?
Ca dupa sa adaug site-urile de filme...

Scuze daca am gresit topicul...as vrea doar putin ajutor ..Multumesc
Din cate se vede site ala e pe blogspot (ala free de la google )si tu poti face asta , dar nu pui filme pana rezolvi treaba cu adsense .
Adsense pentru site de FILME nu exista, nu e legal, google nu permite asta.
 
Loading...
Back
Sus