Cum arati in realitate cand esti beat

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Discutam ieri cu @Shtrumphu si mi-am adus aminte de un clip care l-am vazut acum cativa ani.
Era vorba de doua video suprapuse cu efect mouse over. Te arata in club cum te vezi si crezi tu, dar cand treceai cursorul peste tine iti arata adevarata fata.
Pentru ca site-ul care a facut video nu mai este valid, acum il puteti gasi pe youtube dar nu in aceiasi forma si fara acelasi efect.
Ca sa intelegeti in video de sus este cum arati in realitate si in video de jos cum crezi tu ca arati.
Ce parere aveti de video si poveste acestuia.
 
apropo de astea , cand am terminat liceul am facut un chef la un restaurant, unul din profesori beat in loc sa se duca la baie, a vazut un chiveci cu o floare mare si la dus la el, noroc cu cei din apropiere ca l-au intors din drum, nu apucase decat sa se desfaca la slit, am ras de ma durea burta, sunt amintiri de neuitat
 
Cand imi aduc aminte de toate petrecerile... cel mai nasol a fost odata ca era sa imi iau o lopata in cap, in rest amicii o comiteau.
Videoclipul ala mai dureaza @AlexH pana il fac, ca am putin timp la dispozitie.
 
@Shtrumphu nu e problema. Cand ai timp il termini.
Eu imi aduc aminte anul trecut in Ibiza. Eram la o petrece unde am baut cam mult. Am plecat la bar sa iau ceva de baut. Dupa ceva vreme gasca cu care eram vazand ca nu mai vin au inceput sa ma caute.
Eu eram la bar si incercam de zor sa conving o statuite care avea forma unei sirene frumoase sa mearga cu mine acasa. Ciudat este ca nu voia sub nici o forma.
Nu imi aduc aminte de asta, stiu doar din ce mi-au povestit cei din gasca.
 
Loading...
Back
Sus