Cum am ajuns sa castig 25 milioane pe luna online .

Imi plac barfele, sa rad de altii, sa vorbesc despre vedete sa stau pe facebook.
desigur sa merg in club si sa fac dezmat.
Pudica sau rusinoasa nu sunt. Nici macar nu stiu ce inseamna.

Atunci este foarte simplu , poate fi un site gen bancuri , video comice si fotografii haioase sau poate fi un blog despre vedete care poate fi normal sau erotic si sa cuprinda toate barfele atat cele normale cat si cele gen erotic .
 
Daca pleci cu ideea sa faci bani din blog imediat...noapte buna! Nimic n-o sa-ti iasa fara multa munca si implicare. ;)
 
mda, pur si simplu in privat am fost curios ce site-uri ai sa pot adauga link pe blog, insa mi-ai zis ca ai 2 site-uri de adult, am devenit curios cu ce anume, adult inseamna mai multe categorii gen, jocuri erotice, filme erotice, poze erotice, si am fost curios ce site ai. Daca nu stii sa faci diferenta in curiozitate si a trage de limba inseamna ca nu stiu ce sa iti zic. Da, simplu sunt dovezi prin mai multe metode, plati prin banca, se ascunde de la cine este suma respectiva, paypal, adf.lyy etc, ca asa poate sa zica oricine ca el castiga 3000 lei doar dintr-un site... si el nu face nimic. Arata dovezi de sumele respective sa poti indruma lumea pe acest gen, sa prinda omu incredere in genul asta de munca, si asa se produc site-uri de calitate, lumea e ca toma necredinciosu, pana nu vede nu crede.
 
mda, pur si simplu in privat am fost curios ce site-uri ai sa pot adauga link pe blog, insa mi-ai zis ca ai 2 site-uri de adult, am devenit curios cu ce anume, adult inseamna mai multe categorii gen, jocuri erotice, filme erotice, poze erotice, si am fost curios ce site ai. Daca nu stii sa faci diferenta in curiozitate si a trage de limba inseamna ca nu stiu ce sa iti zic. Da, simplu sunt dovezi prin mai multe metode, plati prin banca, se ascunde de la cine este suma respectiva, paypal, adf.lyy etc, ca asa poate sa zica oricine ca el castiga 3000 lei doar dintr-un site... si el nu face nimic. Arata dovezi de sumele respective sa poti indruma lumea pe acest gen, sa prinda omu incredere in genul asta de munca, si asa se produc site-uri de calitate, lumea e ca toma necredinciosu, pana nu vede nu crede.

Nu stiu cat de mult conteaza, dar confirm ca face banii care spune.
Nu e genul sa se laude ca face X bani pe luna.
Pana la urma e alegerea fiecaruia daca crede sau nu.
 
Voi incepe si eu usor, dar telul este sa fac bani.
Sper sa nu dureze pprea mult. :D

Draga mea in primul rand trebuie sa-ti scoti din cap banutii pentru un cel putin 30 sau 60 de zile si sa lucrezi la blog si sa incepi sa promovezi zilnic , scris articole aruncate pe facebook si alte site de socializare , dupa ce ai reusit ( si trebuie sa ma crezi ca ptr fete este destul de usor cand vine vb de pagini socializare , experienta proprie ) sa aduni ceva oameni care incep sa-ti citeasca blogul sa interactioneze , comentarii , like , falow , etc incepi sa te gandesti si la banuti .
Firme sunt destule care accepta si bloguri normale cat si pe cele erotice .
 
mda, pur si simplu in privat am fost curios ce site-uri ai sa pot adauga link pe blog, insa mi-ai zis ca ai 2 site-uri de adult, am devenit curios cu ce anume, adult inseamna mai multe categorii gen, jocuri erotice, filme erotice, poze erotice, si am fost curios ce site ai. Daca nu stii sa faci diferenta in curiozitate si a trage de limba inseamna ca nu stiu ce sa iti zic. Da, simplu sunt dovezi prin mai multe metode, plati prin banca, se ascunde de la cine este suma respectiva, paypal, adf.lyy etc, ca asa poate sa zica oricine ca el castiga 3000 lei doar dintr-un site... si el nu face nimic. Arata dovezi de sumele respective sa poti indruma lumea pe acest gen, sa prinda omu incredere in genul asta de munca, si asa se produc site-uri de calitate, lumea e ca toma necredinciosu, pana nu vede nu crede.

Tu vb din punctul tau de vedere , eu vb din al meu si sunt convinsa ca sunt destui care evita sa-si faca blogurile publice pe forumuri si se stie deja de ce , slava domnului ca aici la Alex cel putin ai stiu mai pe toti si sunt de incredere , revenind la dovada de plata am sa fac si acest lucru pentru ca in primul rand este pentru forum , luna care vine pe data de 15 cand scot banii lunar din paypall voi pune exact pe o luna suma ce o sa fie retrasa .
 
Si ca sa nu mai existe dubii uite aici si dovada ceea ce scot saptamanal ai pe ultimile doua saptamani si in plus fata de acestia pana pe data de 15 mai poti pune inca doua astfel de plati si mai adaugi si cel putin 100 de euro pe care ai scot lunar de unde urc filmele si faci suma si vezi singur ca trece de 25 de milioane , nu adaug aici plata pe linkurile care le tin pe site si advertorialele care mai vin .

dovada.jpg
 
Dragul meu dovada am pus sa fie pentru toata lumea ptr ca aici ai avut dreptate si pe data de 15 voi pune si celelalte plati astfel incat sa nu mai existe dubii , ideea este ca se pot face acesti bani si din nou tnks Alex ca ai avut rabdare si vointa sa ma inveti .
Cu placere @yepuras
Sper ca la anul pe timpul acesta sa dublezi suma.
 
Sunt tare curios cum arata un blog de-al tau. Adica continutul, tema pe care o folosesti, partea de SEO si asa mai departe.
Daca ai putea sa-mi trimiti un link, mi-ai face ziua mai buna. Vreau sa dezvolt o retea pe nisa adult, cateva bloguri de afiliere si video. Dar nu prea ma incred in aceasta nisa deoarece nu o cunosc prea bine si nici cunostinte nu am care au site-uri in nisa asta.
 
As avea si eu nevoie de sfaturi dar de la A la Z cum se spune , cum fac un blog , si urmatorii pasi , daca ma poti ajuta , multumesc anticipat .
adresa mea de e-mail este niculavasilica @yahoo.com .
 
As avea si eu nevoie de sfaturi dar de la A la Z cum se spune , cum fac un blog , si urmatorii pasi , daca ma poti ajuta , multumesc anticipat .
adresa mea de e-mail este niculavasilica @yahoo.com .
Support se ofera aici pe forum si nu pe privat.
Poti deschide un topic aici http://www.roforum.net/forums/help-ajutor.63/create-thread unde poti cere ajutor. Nu uita sa oferi cat mai multe detalii.
La majoritatea intrabarilor tale deaja exista raspuns pe forum.
Poti cauta aici: http://www.roforum.net/askaquestion/
 
Vasilica sunt convinsa ca esti la inceput si poate chiar nu stii nici ce sa cauti macar pe forum asa ca te indrum prima data sa te prezinti in cateva cuvinte pe forum la inceput si apoi sa intri pe skype si sa adaugi nik : roforum.net care este grupul acestui forum si acolo vei putea pune intrebari si o sa incercam sa te indrumam cat mai bine .Daca exsita intrebari la care sunt raspuns pe forum vei primi link si vei citi daca nu exista o facem un nou topic unde o sa incercam sa raspundem in timp scurt .
Daca ai avut curaj sa intrebi aici este clar ca vei avea vointa sa si incerci mai departe , te asteptam pe skype si pe forum in continuare .
 
Vasilica sunt convinsa ca esti la inceput si poate chiar nu stii nici ce sa cauti macar pe forum asa ca te indrum prima data sa te prezinti in cateva cuvinte pe forum la inceput si apoi sa intri pe skype si sa adaugi nik : roforum.net care este grupul acestui forum si acolo vei putea pune intrebari si o sa incercam sa te indrumam cat mai bine .Daca exsita intrebari la care sunt raspuns pe forum vei primi link si vei citi daca nu exista o facem un nou topic unde o sa incercam sa raspundem in timp scurt .
Daca ai avut curaj sa intrebi aici este clar ca vei avea vointa sa si incerci mai departe , te asteptam pe skype si pe forum in continuare .
multumesc
 
As avea si eu nevoie de sfaturi dar de la A la Z cum se spune , cum fac un blog , si urmatorii pasi , daca ma poti ajuta , multumesc anticipat .
adresa mea de e-mail este niculavasilica @yahoo.com .
Buna seara , sunt din Mangalia , casatorita , am doi baieti mari , imi place calculatorul si de mult ma bate gandul sa imi fac un site dar trebuie sa recunosc ca ma depaseste crearea unui blog in wordpress , insa cu ajutor sunt convinsa ca voi reusi .Cam asta ar fi despre mine , multumesc .
 
Loading...
Back
Sus