Cu ce va mai ocupati timpul?

DanN

antreprenor
Registered
Full Member
Freelancer
Web Designer
Poate mai sunt topicuri deschise pe tema asta cu statul in casa...
Diving into Unity game development ... desi nu am habar de C# am pus cap la cap totusi cateva tutoriale de pe YouTube pentru un proiect dedicat fiului meu care agreeza in mod obsesiv un animalut de plus, o testoata...
O piatra, doua ciori zic :)
Turtle's Adventure - Work in progress so bare with me :)

Pentru ca am ramas blocat de ceva timp la conectarea unor scripturi intre ele, am urcat intregul proiect pe GitHub (open sources)
Azi, cel mai probabil am sa lucrez la in-game audio pentru ca ii lipseste cu desavarsire.
Anyway, cine-i cu C# poate arunca un ochi, poate imi desluseste si mie misterele :D :D
Sa fim sanatosi !
 
Poate mai sunt topicuri deschise pe tema asta cu statul in casa...
Diving into Unity game development ... desi nu am habar de C# am pus cap la cap totusi cateva tutoriale de pe YouTube pentru un proiect dedicat fiului meu care agreeza in mod obsesiv un animalut de plus, o testoata...
O piatra, doua ciori zic :)
Turtle's Adventure - Work in progress so bare with me :)

Pentru ca am ramas blocat de ceva timp la conectarea unor scripturi intre ele, am urcat intregul proiect pe GitHub (open sources)
Azi, cel mai probabil am sa lucrez la in-game audio pentru ca ii lipseste cu desavarsire.
Anyway, cine-i cu C# poate arunca un ochi, poate imi desluseste si mie misterele :D:D
Sa fim sanatosi !

Interesant hobby :) si creativ desigur. Spor si sanatate cat cuprinde
 
Loading...
Back
Sus