Crypto Free-BNB Free-Fara investitie-Retragere din prima zi.

yepuras

Vedeta
Registered
Full Member
FreeBNBcoin este un site unde te poti inscrie gratuit si poti castiga Moneda BNB.
Poti castiga monede din :

download (2).png
Retragerea se face La 1000 de monede pe care Le faci foarte usor la Faucet unde primesti 50 de monede la fiecare 3 minute si din shortlink unde primesti 120 de monede la fiecare.
Eu ma-m inscris ieri si am facut doua retrageri in aceasi zi, voi lasa dovada de plata si azi am intrat 15 minute si am mai facut o retragere.
Dovada de plata:
download (3).png
Cei Care doresc sa se inscrie o pot face mai jos , este link de referal , puteti sa va inscrieti de pe linkul de mai jos ca referal sau puteti intra direct pe site si sa va inscrieti de acolo , distractie placuta.

Freebnbcoin
 
Au marit suma de retragere la 2000 dar in continuare platesc si se fac destul de usor, retrageri pe ieri si pe azi :

download.png
 
Bai yepuras, nu a venit încă pastele sa ne aburești cum ai tu chef, te crezi iepurașul de Paști, singurul căștig este prin munca, nu prin aburire oamenilor, am făcut ce ai spus și am rămas cu buza umflate, și acuma sa ma duc sa te iau eu de urechile tale alea mari și umflate,???
Mai usor te rog cu limbajul acesta.
 
Au marit suma de retragere la 30000 ,dupa prima retragere revin cu noutati :

download.png
 
Ce suma de bnb ai adunat pana acum in aceste 5 zile ? As vrea sa stiu fara castigul de pe referali, mersi.
 
S-a stabilit de cateva zile suma de retragere la 5000 si am primit si ultimile trei plati de 10 mii si doua de 5 mii

download (1).png
 
Loading...
Back
Sus