Credeti ca poate ajunge btc pe langa suma de 1000 usd inainte sa ajunga la 60.000 usd in 2018 -19?

Bitcoincrash to 1000 usd
ce parere aveti ? din punctul de vedere bursier se poate ajunge si la aceasta suma .Asta dupa o analiza normala.

Ma refer sa se repete istoria sub o noua scuza pentru noi .
Eu nu cred . De cateva zile astept sa scada, da mai jos de 12800 ( cam asa) nu a scazut.
Eu zic ca o oscileze in jurul 12000-14000 si dupa se dece in sus.
 
BTC va creste la finele anului 2018 undeva la 40-50k$.
Bitcoincash va creste si acesta pentru ca cei din spate se ocupa de blufuri, asa cum a facut prin vara cand BTC a pierdut imediat intre 700 si 1500$ ca apoi sa urce sus rau. Se preconizeaza ca va exista curand un astfel de bluf si cine are venituri sa stea geana pentru a cumpara. BCC cred ca va ajunge undeva la 2500-3000 la final de 2018.
Este o campanie la nivel mondial impotriva BTc dar nu are ce sa-i faca. Nu poti spune ca cineva, indiferent ca este crestin sau nu, ca nu a auzit de isus si ca cineva va reusi sa isi asume aceasta identitate.
Pana prin 2020-2024 putem siguri de BTC si orice suma investita astazi va aduce profit in cateva luni iar la final de an poate aduce chiar de 2-3 ori profit.

Update:
Singura problema la BTc care o vad acum sunt costurile de transfer, care uneori sunt foaret mari, dar la fel se intampla si in cazul ethereum, care este chiar mai scump.
 
despre btc cu pret de 3000 usd
Saptamana asta cine s-a jucat cu BTC a castigat bine. Doar intr-o zi a urcat cu 1200$, dar a scazut inapoi. Cine a fost smart a facut bani frumosi.
 
Loading...
Back
Sus