CPA Health?

kwikfiks

Active Member
Registered
Full Member
Salutare,

Am un cont de TikTok cu 55k urmăritori pe nișa de sănătate, o idee sugestie cum pot să îl monetizez? Personal m am gândit să pun în bio un link de oferte de cpa pentru sănătate… însă nu știu nici un site care să aibe oferte pt sănătate…

Orice sfat este bine venit!
Mulțumesc!
 
Salutare,

Am un cont de TikTok cu 55k urmăritori pe nișa de sănătate, o idee sugestie cum pot să îl monetizez? Personal m am gândit să pun în bio un link de oferte de cpa pentru sănătate… însă nu știu nici un site care să aibe oferte pt sănătate…

Orice sfat este bine venit!
Mulțumesc!
Pentru a monetiza contul tău TikTok în nișa sănătate, poți lua în considerare mai multe opțiuni:

1. Colaborări plătite: Poți colabora cu branduri sau companii din domeniul sănătății pentru a promova produse sau servicii în schimbul unei plăți sau a unor beneficii.

2. Promovarea produselor afiliate: Poți promova produse sau servicii legate de sănătate prin intermediul programelor de afiliere. Înregistrează-te la platforme de afiliere care oferă produse sau servicii în acest domeniu și primești un comision pentru fiecare vânzare generată prin link-urile tale de afiliat.

3. Sponsorizări: Caută companii sau branduri care sunt interesate să îți sponsorizeze conținutul în schimbul promovării lor în postările tale.

4. Crearea și vânzarea de produse digitale: Poți crea și vinde propriile produse digitale legate de sănătate, cum ar fi ghiduri, programe de antrenament sau planuri de nutriție.

5. Cursuri sau consultanță online: Dacă ai cunoștințe solide în domeniul sănătății, poți oferi cursuri online sau servicii de consultanță în schimbul unei taxe.

În ceea ce privește ofertele de CPA (Cost Per Action) pentru sănătate, poți căuta pe platforme de marketing afiliat precum ClickBank, MaxBounty sau ShareASale. Aceste platforme oferă adesea o varietate de oferte de afiliere în domeniul sănătății, inclusiv produse de suplimente alimentare, echipamente de fitness sau programe de pierdere în greutate.
 
NutriProfits au o gramada de produse de promovat pe heath, comisionul mediu fiind de 30 euro / sale. Poti gasi videouri si de la altii, doar pui sunetul tau. Au si niste landings foarte faine.
 
Mulțumesc pentru răspunsuri. Audiență de pe cont este pe România.. însă pentru afiliere nu știu cat de rentabil ar fi… însă pentru CPA.. ar fi mai tentant ca ar intra mult mai multe persoane…
 
Loading...
Back
Sus