Copy/paste la filme/postari

bger

Member
Registered
Banned
Cine are nevoie de cineva care sa dea copy/paste la filme/postari pm sau mesaj aici.
Pret: 0.03$/postare.
 
Lasa-mi un mesaj privat cu adresa ta de e-mail, s-ar putea sa cunosc pe cineva care are nevoie, lasa-mi adresa si te voi anunta.
 
omu a scris 0.03$ , ce ii asa de greu? adica 3 centi.
Mi se pare infim de puțin..gândește-te că la 10 posturi e 0.30$ deci mnah..pentru un dolar are de postat nu glumă..mă gândesc că este vre-o eroare :) Poate ne lămurește!
 
Mi se pare infim de puțin..gândește-te că la 10 posturi e 0.30$ deci mnah
Cam asa merge pretul man pentru acest gen de postari.
Este copy/paste si nu urcat/conversie si alte chestie.
Daca cauti pe net ofertele variaza intre 2 si 5$/Euro per 100 de filme copy/paste.
 
Cum a spus si alex, cam asa sunt preturile avand in vedere ca nu le scriu eu, dau doar copy paste.... Bine nu o sa fac asta pentru foarte mult timp dar am nevoie de niste $ in pp
 
omu a scris 0.03$ , ce ii asa de greu? adica 3 centi.
Daca urmareai acest forum vedeai ca cineva face acest lucru cu 0.40$ pe film...mi se pare ff mult diferenta ...si ar fi frumos urmatoarea data sa nu mai raspunzi ironic in locul alcuiva...daca nu din politete.. macar din respect.
 
Toata lumea copy/paste... o sa se ajunga sa nu mai aveti de la cine copy....
 
Daca urmareai acest forum vedeai ca cineva face acest lucru cu 0.40$ pe film...mi se pare ff mult diferenta ...si ar fi frumos urmatoarea data sa nu mai raspunzi ironic in locul alcuiva...daca nu din politete.. macar din respect.
Nu urmaresc tot forumul pentru ca 90% din postari sunt prostii copy/paste, stiri si alte tampenii care nici macar titlul nu e scris corect gramatical, vi se pare putin cat cere omu? eu am treaba asta automatizata printr-un plugin, deci ma costa 0 lei copy/paste-ul.
 
Nu urmaresc tot forumul pentru ca 90% din postari sunt prostii copy/paste, stiri si alte tampenii care nici macar titlul nu e scris corect gramatical, vi se pare putin cat cere omu? eu am treaba asta automatizata printr-un plugin, deci ma costa 0 lei copy/paste-ul.
Man nu te umfla asa in pene !
Nu te-a obligat nimeni sa cumperi.
Fiecare isi castiga banii cum crede el mai bine.
Nu este nevoie sa te lauzi cu un script de auto-post,ca si eu am si mariuselll(cred) si multi altii.
Am vazut multi care cauta oameni care sa publice anunturi.
Atat copy paste cat si original.
Si ce stire ar fi aia daca ar fi doar pe un site,cum ar mai putea citii oamenii informatii utile daca doar un blog ar contine un articol si altii nu.
De ex: Ieri au murit 2 actori foarte inportanti si un cantaret roman la fel de inportanti.
Cum ar fi aflat fanii oamenilor respectivi daca stirea ar fi fost pe un singur site ? Uitandu'ne la televizor ?
 
Ultima editare:
Nu urmaresc tot forumul pentru ca 90% din postari sunt prostii copy/paste, stiri si alte tampenii care nici macar titlul nu e scris corect gramatical, vi se pare putin cat cere omu? eu am treaba asta automatizata printr-un plugin, deci ma costa 0 lei copy/paste-ul.
Sti ce nu inteleg eu ?
Persoanele ca tine....tu deschizi calculatorul , laptop , tableta , telefon ..sau ce i mai avea ..si accesezi RoForum.net... asa...gasesti topicul unde persoana de mai sus face copy/paste filme....pe tine nu te intreseaza pt ca ai un supra mega plugin automat... dar ce zici ? Hai sa vad la ce pret posteaza omul...si ...vezi postul meu.Ce gandesti tu atunci ...uite ..un prost ...care nu intelege 0.03$..ia hai sa il pun la punct pe nenorocit ..ca , a avut curajul sa intrebe asa ceva...cata nesimtire domle pe unele forumuri...(parca te si vad cum te-ai inrosit de nervi )...
Man...daca nu te intreseaza un subiect ...nu il aborda , nu urmaresti tot forumul ..dar intri si iti bagi nasul peste tot ...oare cum se numesc persoanele ca tine ..sti ?
Si ca sa citez din cineva :
Ma ridic in picioare , doar cand am ceva de spus. ( BUG Mafia)
Hai Noroc
 
Loading...
Back
Sus