Oferta Conturi Netflix Private

Linda.K

Tepar
Registered
Banned
Acces Redus
Mai jos am sa va prezit oferta mea de vanzare conturi Netflix.

De stiut:
Conturile NU sunt ( hacked, cracked sau furate ).
NU exista restricti la cont .
Se pot transfera pe emailul vostru.

Pret.
A.
- 12 luni - 20€ - Nu se transfera pe emailul vostru.
B. - 12 luni - 30€ - Se transfera pe emailul vostru. Contul va functiona pana la expirarea metodei de plata din cont care poate fi peste 2 , 3 ani..depinde de cont.


Automat cele 12 luni vin cu garantie in felul urmator:
A - "Daca" in primele 2 luni sunt probleme si nu sunteti multumiti , returnez plata. "Daca" dupa 2 luni sunt probleme aveti inlocuirea contului.
B - "Daca" in primele 2 luni sunt probleme si nu sunteti multumiti , returnez plata."Daca" dupa 2 luni sunt probleme aveti inlocuirea contului , dar trebuie sa imi aratati ca dovada ultimul email de la Netflix in maxim 3 zile de la nefunctionarea contului.

Conturile se pot folosi pe orice device: Smart,PC,Telefon,Tableta si in orice tara.
Cum am spus mai sus NU exista restricti pe cont. Puteti schimba ce doriti si imparti contul cu cine doriti.

Plata doar:
Paypal , BTC ,ETH ,XRP,LTC
Curand si Revolut
 
Reducere de Sarbatori
Pret.
A.
- 12 luni - 15€ - Nu se transfera pe emailul vostru.
B. - 12 luni - 20€ - Se transfera pe emailul vostru. Contul va functiona pana la expirarea metodei de plata din cont care poate fi peste 2 , 3 ani..depinde de cont.
Reducerea e valabila pana pe data de 28.12.2020
 
B. - 12 luni - 20€
Unul catre mine.
Faci email tu sau iti dau pe al meu pe privat?
Sa imi lasi in privat paypal.
Muyltumesc.
 
eu unul m-am trezit dupa 10 zile ca numai merge contul , daca aceste conturi nu sunt hacked cracked de ce dupa 10zile de la cumparare ma delogat si nu ma mai lasa sa intru? nu stiu ce sa spun dar problema asta am patit-o.
 
eu unul m-am trezit dupa 10 zile ca numai merge contul , daca aceste conturi nu sunt hacked cracked de ce dupa 10zile de la cumparare ma delogat si nu ma mai lasa sa intru? nu stiu ce sa spun dar problema asta am patit-o.
Si la mine la fel. Am cumparat 3 conturi
1 cu 20 euro
2 cu 30 euro
Cele doua la 30 euro au functionat aproape o luna dupa care nu mai functionau.
Iar cel cu 20 euro i l-am vandut unei cunostinte tot cu 20 euro. Imi este groaza sa o intreb daca inca ii functioneaza contul pentru ca trebuie sa ii returnez banii daca nu ii functioneaza. Speram ca le va inlocui, daca si-a asumat aceasta responsabilitate sa garanteze ca functioneaza un an de zile.

COSTA 144 EURO SA ITI CUMPERI CONT CU POSIBILITATE DE VIZIONARE DE PE 4 TELEVIZOARE SIMULTAN.

Stiu ca sunt multi 144 Euro , dar recomand sa puneti 4 persoane bani pentru un cont si astfel puteti viziona 4 persoane deodata , timp de un an, la numai 36 euro!

Eu aste greseala am facut-o . Mai bine cumparam un cont si il imparteam in 4 cu prietenii, neamurile. 99% din cunostiinte se uita la 1 (un) singur televizor , ce sa faca cu 4 conturi netflix? De aceea multi isi impart conturile dar si costurile anuale.
 
Ultima editare:
eu unul m-am trezit dupa 10 zile ca numai merge contul , daca aceste conturi nu sunt hacked cracked de ce dupa 10zile de la cumparare ma delogat si nu ma mai lasa sa intru? nu stiu ce sa spun dar problema asta am patit-o.
La fel am pățit și eu, după o lună nu a mai funcționat contul și zice că nu există nici un cont cu adresa de email care am primit-o.

Dar cei interesant este că după ce am primit contul am intrat în setări să verific și scria că, contul meu era activ încă din ianuarie 2019, iar acum în ianuarie 2021 nu mai există.
 
Inca nu comentez nimic, desi i-am scris utilizatorului Lindak. in legatura cu problema mea , inca din data de 19.01.2021 , acesta promitand ca mi le va inlocui in data de 22.01.2021 , dar inca nici un raspuns. Revin cu update in cazul in care se tine de cuvant (deocamdata a esuat la partea asta).
Si chiar daca imi va inlocui conturile, acelea vor functiona la fel 2-3 saptamani ? Pe urma iarasi va trebui sa ma rog sa mi le inlocuiasca ?
 
Loading...
Back
Sus