Oferta Conturi Netflix Private

@
Linda.K ,imi returnezi si mie bani cum spui ca o faci in 2luni? ca vad ca la mesaje nu vrei deloc sa raspunzi si nici pe email,solicit returnarea banilor...
Bani nu o sa vedem niciunul dintre noi pentru ca el s a folosit de o aplicație care găsește automat astfel de conturi. Nu poate garanta pentru nici un cont. Încă mai are și clasa VIP sa prindă încredere și sa vândă mai ușor, gunoaie.
 
Bani nu o sa vedem niciunul dintre noi pentru ca el s a folosit de o aplicație care găsește automat astfel de conturi. Nu poate garanta pentru nici un cont. Încă mai are și clasa VIP sa prindă încredere și sa vândă mai ușor, gunoaie.
el garanteaza aici in oferta ca returneaza bani in 2 luni,este teapa daca refuza sa inlocuiasca sau sa returneze ,nu raspunde deloc la mesaje din cat se pare.regret enorm ca m-am complicat sa ma incurc cu prostiile astea,am mai patit anul trecut fix aceiasi chestie tot de la cineva care vindea conturi aici pe roforum,odata la 7-14zile numai mergea contul dar acea persoana macar le inlocuia mereu.
 
Pentru cei care inca cauta conturi netflix ieftine, recomand sa cumparati de pe aliexpress. Conturi care au valabilitate nu mai mult de o luna. Recomandarea mea este sa cumparati lunar cont nou (cont cu valabilitate o luna) . Daca cumparati conturi valabile un an de zile, riscati sa ramaneti fara. Dar cele de o luna functioneaza foarte bine. Preturile incep de la 5 lei / luna. Depinde de fiecare vanzator. Eu am mai cumparat de pe aliexpress conturi vpn, programe, spotify si functioneaza foarte bine.

Exemplu de anunt:
https://www.aliexpress.com/item/1005002147862167.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.82941e7aQA1GGD&algo_pvid=f16f267d-ca7b-4f7b-bb24-eb298ec1cf96&algo_expid=f16f267d-ca7b-4f7b-bb24-eb298ec1cf96-0&btsid=0b0a556416131468340097327ed86d&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
 
Ba da inca o ofera in mai multe tari, am si intrat cu Vpn sa verific o data, da nu mai stiu exact tarile inca eligibile pt free trial ...
 
Loading...
Back
Sus