Conturi facebook!

si atunci cum mai putem crea si noi conturi? :(
Pai cu proxy sau pe un alt Pc din casa , dar si pe alea de abuzezi la fel patesti + Browser nou tot timpul sters cache.
Mai poti face de pe mobil tot asa .
Dar nu te grabi sa faci 10 intr-o zi ca o sa o patesti urat dupa daca nu folosesti proxy.
 
Pai cu proxy sau pe un alt Pc din casa , dar si pe alea de abuzezi la fel patesti + Browser nou tot timpul sters cache.
Mai poti face de pe mobil tot asa .
Dar nu te grabi sa faci 10 intr-o zi ca o sa o patesti urat dupa daca nu folosesti proxy.
cum pot folosi proxy....? multumesc!
 
Facebook recunoaste reteaua Tor si iti da avertisment sau nu iti permite sa te loghezi. Nu in toate cazurile dar primesti, cel putin asta am patit eu.
 
Eu reusesc sa fac conturi noi,dar cand dau cerere de prietenie imi cere verificare cu poza...
Pai nu dai add din prima zi. Mai astepti dai un like la pagini sugerate mai un share si dupa cateva zile adugi pe unu altu.
Si oricum o sa ceara numar telefon la conturile noi.
Si daca faci ceva prostii cere poza cu tine.
Eu am un cont deja trecut de astea are 2 saptamani, m-am inscria in grupuri , am postat linkuri.
 
Schimba placa de retea sau ip-ul
Poate schimba adresa MAC care multe sisteme o salveaza pentru a te gasi.
http://www.roforum.net/threads/cum-poti-accesa-internetul-daca-este-blocat-pe-adresa-mac.1468/
Apoi cand faci un cont nou inchide si deschide browser + sters cache si dns cache.
Plus trebuie sa intelegi ca nu merge la toata lumea o metoda.
Nu stiu daca ai vazut acest documentar unde arata ca facebook are foarte multe metode, algoritme pentru a te descoperi.
 
Loading...
Back
Sus