Conturi facebook

Iti dau un exemplu recent... am facut contul azi la 12...mi am pus o poza de profil una de coperta si mi am actualizat cateva date despre gen locatie,servci ce mai cere p-acolo.Am dat 3 5 like uri la niste pagini si am iesit...Peste 2 3 ore cand am intrat din nou direct imi cerea poza...cel mai mult am reusit sa l duc 3 zile...
Fa asa: Intra pe Chrome Incognito , creaza contul , pune o imagine de profil si o coperta. Nu mai pune date , am facut liceu la, am terminat la, locuiesc in etc etc ( fara astea ) . Da un like la o pagina, inscrie-te intr-un grup , cam atata in prima zi. Mai intri mai tarziu iara mai dai un like la postari, un comentariu etc. Chestia asta cam cateva saptamani si dupa ai sa vezi. Oricum daca faci SPAM tot asa o sa se intample, s-a MAGARIT rau facebook-ul si e tot mai greu cu SPAMU pe facebook.
 
Fa asa: Intra pe Chrome Incognito , creaza contul , pune o imagine de profil si o coperta. Nu mai pune date , am facut liceu la, am terminat la, locuiesc in etc etc ( fara astea ) . Da un like la o pagina, inscrie-te intr-un grup , cam atata in prima zi. Mai intri mai tarziu iara mai dai un like la postari, un comentariu etc. Chestia asta cam cateva saptamani si dupa ai sa vezi. Oricum daca faci SPAM tot asa o sa se intample, s-a MAGARIT rau facebook-ul si e tot mai greu cu SPAMU pe facebook.
Degeaba,poate sa scrie ce vrea sa faca ce vrea tot il blocheaza ;)
Shimba datele si bagale pe ale tale la ala ce ti l-am dat ca e vechi are peste un an contul ala sa vezi daca si cu ala mai patesti asa ceva
Ma bucur ca esti generos insa mai tarziu te vad ca pui topic aici ca cumperi conturi...
Facebookul s-a schimbat si din ce in ce incepe sa se schimbe... ;)
 
@Mariuselll , sunt prins la casa...Dar nu te am uitat !!!! Te voi ajuta cu mare plăcere ! Momentan nu am mai mult nici o comanda pt conturi ca nu am timp ...noapte de noapte sunt de paza (sa nu mă lase hoți fără materiale la casa ) în cel mult 1 săptămână scap și mă voi întoarce la pc esti primul de care mă voi ocupa !
 
@Mariuselll , sunt prins la casa...Dar nu te am uitat !!!! Te voi ajuta cu mare plăcere ! Momentan nu am mai mult nici o comanda pt conturi ca nu am timp ...noapte de noapte sunt de paza (sa nu mă lase hoți fără materiale la casa ) în cel mult 1 săptămână scap și mă voi întoarce la pc esti primul de care mă voi ocupa !
Ei stai linistit ca nu e stres :) .
 
e restrictie maxima la conturile noi, nu se mai poate posta link cu ele ca cere identificare,pagina numai poti crea cere identificare,share din pagina nu se mai poate da ca cere identificare,intr-un timp stergea postarile ce le postai in grupuri cu link,cerere identificare la postare de link in grup..deci nu se mai poate face nimic cu ele....
 
toate restrictiile astea sunt facute din ianuarie 2017 si banuiesc ca sunt facute din cauza fake news si a alegerilor din sua
 
Facebook a , ajuns un mare ****t.
Am un cont de fata , facut de vreo doi ani, cu care am creat o pagina FB, incerc de o luna sa i schimb numele, nu ma lasa , raspunsul lor si se pare raspuns final .

Unfortunately, we cannot approve this Page name change. We have determined the name you requested may be misleading for the people who like the Page. Our decision is final.

Am trimis raspuns :
Ok i understand , so please deleate my page to don't be misleading for people who already like my page.Bye bye . See on G+ Mark.

Vroiam sa schimb numele in : Filme2017 din VideoTube
M-am saturat sa le dau un milion de explicati ,alte milioane de verificari ,telefoane ,etc etc
De azi tot ce voi promova voi promova doar pe G+ si alte retele sociale , care nu au nici o legatura cu FB.
 
Facebook a , ajuns un mare ****t.
Am un cont de fata , facut de vreo doi ani, cu care am creat o pagina FB, incerc de o luna sa i schimb numele, nu ma lasa , raspunsul lor si se pare raspuns final .

Unfortunately, we cannot approve this Page name change. We have determined the name you requested may be misleading for the people who like the Page. Our decision is final.

Am trimis raspuns :
Ok i understand , so please deleate my page to don't be misleading for people who already like my page.Bye bye . See on G+ Mark.

Vroiam sa schimb numele in : Filme2017 din VideoTube
M-am saturat sa le dau un milion de explicati ,alte milioane de verificari ,telefoane ,etc etc
De azi tot ce voi promova voi promova doar pe G+ si alte retele sociale , care nu au nici o legatura cu FB.
Pai nu o sterge dami-o mie . Cate like-uri are?
 
Pai nu o sterge dami-o mie . Cate like-uri are?
Nu are multe , 1650 , eu o dau , dar mai asteapta cateva zile , pt ca vreau sa promovez pe ea G+ , sper 100 sa imi vina pe G+ din 1650 .
Daca mai doresti facem afacerea pe Sambata , Ok ?

PS: Dar sa imi amintesti :D
 
Nu are multe , 1650 , eu o dau , dar mai asteapta cateva zile , pt ca vreau sa promovez pe ea G+ , sper 100 sa imi vina pe G+ din 1650 .
Daca mai doresti facem afacerea pe Sambata , Ok ?

PS: Dar sa imi amintesti :D
Sigur nici o problema. Este timp :)
 
Loading...
Back
Sus