Conturi DISNEY+

Nelu 14

Well-Known Member
Registered
Full Member
Ca urmare a unor certuri in privat(prin mesaje) cu un "distins" coleg, care va cerea 10 euro pe un cont la comun cu proprietarul, si care putea sa functioneze o zi, ora, minut!,
VA ARAT CUM VOI PUTETI ALEGE CE CONT SI LA CE PRET PUTETI ACHIZITIONA!

Adresa siteului este https://accountbot.io/

Eu am achizitionat disney pe o luna cu 3 dolari, am platit 4 euro la conversia din euro in dolar.
Principiul este sa te uiti si tu pe langa proprietar, nu este indicat sa modifici ceva care sa atraga atentia ca cineva ii foloseste contul.
Pe zi primesti maxim 2 conturi daca nu iti functioneaza unul si ceri schimbarea lui.
Eu de sambata, am schimbat 2. Sunt curios mai departe cum sta treaba.
Per total, pret/ore-vizionate sunt multumit.
Voi alegeti daca va riscati sau nu pentru 3 dolari, respectiv cat vine in lei!
Bafta!
 
Ca urmare a unor certuri in privat(prin mesaje) cu un "distins" coleg, care va cerea 10 euro pe un cont la comun cu proprietarul, si care putea sa functioneze o zi, ora, minut!,
VA ARAT CUM VOI PUTETI ALEGE CE CONT SI LA CE PRET PUTETI ACHIZITIONA!

Adresa siteului este https://accountbot.io/

Eu am achizitionat disney pe o luna cu 3 dolari, am platit 4 euro la conversia din euro in dolar.
Principiul este sa te uiti si tu pe langa proprietar, nu este indicat sa modifici ceva care sa atraga atentia ca cineva ii foloseste contul.
Pe zi primesti maxim 2 conturi daca nu iti functioneaza unul si ceri schimbarea lui.
Eu de sambata, am schimbat 2. Sunt curios mai departe cum sta treaba.
Per total, pret/ore-vizionate sunt multumit.
Voi alegeti daca va riscati sau nu pentru 3 dolari, respectiv cat vine in lei!
Bafta!
Screenshot_2022-08-01-23-02-49-469_com.android.chrome.jpg
 
Eu am achizitionat disney pe o luna cu 3 dolari, am platit 4 euro la conversia din euro in dolar.
Stai că nu mă prind, 3 dolari = 3 euro (±0.01)

Iar de ce nu s-au riscat oamenii, simplu :

1. Ai zis că îți dă 2 schimburi pe zi în caz că nu merge contul, plus că tu deja ai schimbat de 2 ori contul, lucru care indică că de câteva ori pe lună nu o să poți să te uiți când vrei și o să trebuiască să treci iarăși prin procesul de primire a contului / conectare

2. Ai spus că contul ARE PROPRIETAR și trebuie să faci să nu vadă că mai privește cineva.

3. Costul unui cont Disney+ este 8$ pe lună din ce am găsit eu pe google

Practic pentru o economie de 5$ pe lună (în cazul acelei conversii, 4$) trebuie să furi conștient parola cuiva, să încerci să eviți să fii prins și să îți bați și capul cu schimbarea contului atunci când ești prins


Deja depinde de fiecare, dar nu știu dacă prea mulți oameni o să își bată capul pentru această "economie" lunară :)
 
Loading...
Back
Sus