Conturi adsense ieftine

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
Roforum, am gasit un indian care vinde conturi adsense non hosted la 20$. L-am contactat pe 14, iar pe 16 mi-a dat contul.
In caz ca aveti nevoie de conturi va las facebook-ul lui, mie mi-a luat ceva timp pana am gasit pe cineva de incredere, numai de scameri dadeam.
Mesbah Ahamed Sakim
*vinde si contul google, nu doar adsense, iar tara ti-o alegi tu.

Edit: Nu cumpăra, dă țeapă!
 
Ultima editare:
Nu stiu ce sa spun legat de asta. Daca contul e facut pe india nu-l poti folosi pe romania.
Ai reusit sa schimbi numele, adresa, tara, iar la cont in ce moneda este? Eu personal prefer sa fac singur unul decat sa cumpar de la altcineva.
Poate reusesti sa raspunzi la aceste intrebari si o dovada ca se pot schimba, ca potentialii useri interesati sa fie siguri ca nu e scam.

Bani online cu blog fara cont adsense
[HOT]Cum poti avea reclame in video fara cont adsense
Cont adsense - Usor, rapid si gratis


 
Nu stiu ce sa spun legat de asta. Daca contul e facut pe india nu-l poti folosi pe romania.
Ai reusit sa schimbi numele, adresa, tara, iar la cont in ce moneda este? Eu personal prefer sa fac singur unul decat sa cumpar de la altcineva.
Poate reusesti sa raspunzi la aceste intrebari si o dovada ca se pot schimba, ca potentialii useri interesati sa fie siguri ca nu e scam.

Bani online cu blog fara cont adsense
[HOT]Cum poti avea reclame in video fara cont adsense
Cont adsense - Usor, rapid si gratis

El nu vinde conturi vechi, tu ii spui pe ce tara sa iti faca, iar el iti face. Iar numele si adresa e imposibil sa nu le poti schimba (Mie personal mi-a facut un cont pe Moldova in USD) .. in mod normal si eu imi fac singur conturile, dar ultimul timp accepta foarte greu (posibil sa fie ceva cu adresa mea ip)
 
Si eu sunt interesat de asa ceva.
Cum procedezi mai exact? Daca ii ceri sa faci un cont, trebuie plata inainte si dupa iti ofera contul?
Eu i-am zis sa imi faca un cont, l-a facut si mi-a dat screenshot unde se vedea clar tara MD si ca e non hosted, mi-a propus sa ma invite intai in cont ca sa vad ca totul e ok, dar m-am gandit ca oricum nu are ce face cu un cont MD, deci i-am cerut datele de plata. El accepta skrill si neteller (eu i-am platit prin neteller, mi-a spus ca asa e mai convenabil pentru el)
 
Imi puteti spune si mie care este diferenta intre un cont Adsense Hosted vs non-hosted ? si daca ma ajuta asta la ceva pe youtube ?
 
Imi puteti spune si mie care este diferenta intre un cont Adsense Hosted vs non-hosted ? si daca ma ajuta asta la ceva pe youtube ?
Diferenta este faptul ca daca folosesti un cont hosted poti plasa anunturi doar pe youtube sau blogger, cu conturile non-hosted poti plasa reclama pe site-uri. Daca ai canal de youtube nu ai nevoie de un cont non-hosted.
 
*Astazi mi-a fost inchis contul adsense cumparat din cauza activitatii de click nevalide, probabil e doar din cauza modului in care am plasat anunturile, stiam ca risc :)) Dar Sakim (Indianul) s-a oferit sa imi mai faca un cont cu 10$, pentru ca mi l-au inchis astia. Cum am spus, sunt aproape sigur ca e doar vina mea pentru ca am fost blocat, o sa fiu atent cu contul viitor si o sa spun daca se intampla acelasi lucru .. desi nu ar trebui, pentru ca el mi-a dat contul cu 0.00$ pe el si 0 afisari de pagina
 
*Astazi mi-a fost inchis contul adsense cumparat din cauza activitatii de click nevalide, probabil e doar din cauza modului in care am plasat anunturile, stiam ca risc :)) Dar Sakim (Indianul) s-a oferit sa imi mai faca un cont cu 10$, pentru ca mi l-au inchis astia. Cum am spus, sunt aproape sigur ca e doar vina mea pentru ca am fost blocat, o sa fiu atent cu contul viitor si o sa spun daca se intampla acelasi lucru .. desi nu ar trebui, pentru ca el mi-a dat contul cu 0.00$ pe el si 0 afisari de pagina
am patit o si eu in trecut cu astfel de conturi sunt ieftine dar si riscul este mare.
 
am patit o si eu in trecut cu astfel de conturi sunt ieftine dar si riscul este mare.
Pai eu nu sunt sigur ca e din cauza asta, dar exista o posibilitate destul de mare, luna trecuta mi-au inchis 3 conturi adsense de pe site-uri normale, conturi facute de mine (partea mai interesanta e ca am adsense si pe un site de filme, iar pe ala nu m-au dezactivat, au facut-o doar pe site-urile normale :D )
 
Din cate stiu eu, site-urile puse pe conturile noi de adsense trebuie sa indeplineasca intrutotul conditiile adsense, gen continut unic si alte chestii. Altfel iti inchide contul.
Conturile vechi de adsense nu mai sunt asa verificare, poti pune orice site chiar daca nu are continut unic.
Gresesc?
 
Am cumpărat și eu un cont de la mister indian și suma din estimated Earnings nu - mi apare și-n balance ,in your Earnings ,apar 0€..A primit careva plățile de la adsense dupa conturile indianului ?
 
Am cumpărat și eu un cont de la mister indian și suma din estimated Earnings nu - mi apare și-n balance ,in your Earnings ,apar 0€..A primit careva plățile de la adsense dupa conturile indianului ?
Suma apare la balanta aia abia la sfarsitul lunii, daca te referi la ce cred eu .. La sfarsitul lunii iulie o sa imi ridic eu prima plata de pe contul de la el, o sa zic atunci, dar nu vad un motiv din cauza caruia sa nu pot lua banii.
 
Suma apare la balanta aia abia la sfarsitul lunii, daca te referi la ce cred eu .. La sfarsitul lunii iulie o sa imi ridic eu prima plata de pe contul de la el, o sa zic atunci, dar nu vad un motiv din cauza caruia sa nu pot lua banii.
Pai și e deja 1 Iulie,nu trebuia sa-mi apara ieri cel târziu suma la balanța?
 
Pot sa vad un screen?

Uite,am pe Iunie peste 100€ și in “Your Earnings” îmi arată 0€.Din Iunie am început pe contul asta,deci in mod normal ar trebui ca luna viitoare pe 21 Iulie sa intre banii,dar in balance nu trebuiau sa apara măcar banii pe Iunie?
 

Atașamente

  • 553AA93F-A265-4966-8FF0-1685AD823E39.jpeg
    553AA93F-A265-4966-8FF0-1685AD823E39.jpeg
    243,3 KB · Vizualizări: 17
  • 4E2B9C8C-F4D7-4D90-9913-E54615866579.jpeg
    4E2B9C8C-F4D7-4D90-9913-E54615866579.jpeg
    593,3 KB · Vizualizări: 18
Uite,am pe Iunie peste 100€ și in “Your Earnings” îmi arată 0€.Din Iunie am început pe contul asta,deci in mod normal ar trebui ca luna viitoare pe 21 Iulie sa intre banii,dar in balance nu trebuiau sa apara măcar banii pe Iunie?
Totul este ok, banii o sa apara zilele astea, de obicei apar in primele 3 zile ale lunii, dar avand in vedere ca 1 e duminica, ar trebui sa apara pana miercuri. O sa apara in transactions.
 
La add payment method cred ca este un bug. Apare la mine no payment method setup si cand dădeam click îmi apărea cea setata de mine.
E posibil sa fie și un bug.
 
Loading...
Back
Sus