Conturi adsense ieftine

Nu e bug, cel putin la el, poti spoti seta metoda dupa ce ajungi la 10$
Am putut seta metoda de plata imediat ce am făcut cei 10€ și nu a trebuit sa aștept o luna pana o aproba.
 
Am înțeles ! Ma speriasem,am crezut ca a făcut indianul manevre ! Acu’ sa vedem dacă și intra banii in cont
 
Am cumparat 3 de la el cu plata in avans si mi le-a facut, de pe care am scos si bani, dar acum nu pot sa iti mai recomand sa cumperi, l-am platit pentru un al 4-lea cont pe 11 septembrie si inca nu l-a facut.. Tot mi-a zis sa mai astept pentru ca e inca in moderare, dar acum nici nu raspunde la mesaje de 5 zile..
 
Si mie mine m-a tepuit acum o luna...astept sa-mi returneze paypal banii

super dubios indianu ala, am luat cont de test de la el, contu a fost ok in pricipiu, am primit plata acum 2-3 luni si nu l-am mai folosit apoi, insa indianu a tot continuat cu oferte de tot felul prin care cred ca incerca sa ma insele pana l-am blocat.
 
Totusi nu inteleg de ce mi-ar da teapa abia la al 4-lea cont.. poate nu il mai aproba nici pe el, nu stiu..
 
Totusi nu inteleg de ce mi-ar da teapa abia la al 4-lea cont.. poate nu il mai aproba nici pe el, nu stiu..
Nu esti singurul. Am apelat la el ca urmare a acestui topic si nu mi-a livrat nici acum contul de adsense. O trecut o luna cred =))) Bine, vina mea ca am zis hai fie..oricum nu era suma mare dar nah.
 
Nu esti singurul. Am apelat la el ca urmare a acestui topic si nu mi-a livrat nici acum contul de adsense. O trecut o luna cred =))) Bine, vina mea ca am zis hai fie..oricum nu era suma mare dar nah.
Mda.. trebuia sa zic cand am devenit suspicios, poate nu era sa o patiti si voi.
Sper totusi ca e doar din cauza ca il accepta mai greu si o sa ne dea conturile
 
Ultima editare:
Totusi nu inteleg de ce mi-ar da teapa abia la al 4-lea cont.. poate nu il mai aproba nici pe el, nu stiu..
Este o metoda veche de inselatorie care functioneaza foarte bine.
Pe langa tine ca l-ai recomandat a mai dat si la altii teapa.
 
si app aveti grija cei ce aveti conturi de la el, sa nu incerce cumva sa recupere contu de google si sa mai ramaneti si fara venituri.
 
Loading...
Back
Sus