Cont limitat paxum

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Am contul paxum limitat, am primit un email mai lung, dar acestea ar fi principalele intrebari :

1) The service(s) you will be providing.
2) A few examples of the companies/users with whom you will be receiving funds/sending funds via your Paxum account.
3) Your occupation.

Ce ar trebui sa raspund la 1 ?
Iar la 2 paxum folosesc doar pt. chaturbate. Scriu chaturbate.com si atat ?
 
Ok, a durat ceva pana cand azi am primit pe email ca nu mai am restrictii. Totul bine pana cand dau sa verific cardul, adaug data nasterii si ultimele cifre de pe el si dau ok, iar la sfarsit "surpriza", imi spune ca nu am suficienti bani. Sa nu-mi spuneti ca trebuie sa am 45$ cat scrie acolo doar ca sa verific cardul ...
 

Atașamente

  • 20210218_161855.jpg
    20210218_161855.jpg
    388,6 KB · Vizualizări: 19
Ok, a durat ceva pana cand azi am primit pe email ca nu mai am restrictii. Totul bine pana cand dau sa verific cardul, adaug data nasterii si ultimele cifre de pe el si dau ok, iar la sfarsit "surpriza", imi spune ca nu am suficienti bani. Sa nu-mi spuneti ca trebuie sa am 45$ cat scrie acolo doar ca sa verific cardul ...
Activarea cardului e gratuita dar ca orice serviciu are o taxa de mentenanta de 44.95$ pe an..adica 3.74$/luna . Se plateste integral pentru tot anul deci trebuie sa ai suma respectiva in cont sa o retraga!
 
Pai eu am 60$ pe chaturbate. Practic mi-ar lua toti banii ...

Mi se pare exagerat de mult, mai ales asa din prima. Daca nu castigi sute de dolari le dai lor toti banii ...

Ce alternativa as avea sa retrag de pe cb daca suma e asa mica ? :(
 
Card mi-am facut deja, il am acasa, deci sa nu-l confirm si nu-mi iau acei bani ? Si se poate adauga alt card din cont ? Nu stiam asta ..
 
Loading...
Back
Sus