Condoleante Yepuras

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Tocmai am aflat ca mama lui @yepuras a murit pe masa de operatie.
Nu voi da mai multe detalii legat de ce suferea mama ei. Cand va reusi sa intre online poate va oferi ea mai multe detalii.

Va rog pentru o secunda sa ma ganditi la mama lui @yepuras si rugatil pe Dumnezeu sa ii ierte pacatele si sa se odihneasca in pace.

Asta e regula vietii... orice inceput are si un sfarsit. Nu avem ce face si trebuie sa acceptam ca moartea face parte din vietile noastre. Orice se naste trebuie sa moara la un moment dat.

Nu este usor de acceptat de trecut cand cineva drag se duce, dar nu avem de ales.
Sincer sa va spun m-a intristat foarte mult cand am auzit aceasta veste.

Condoleante @yepuras si Dumnezeu sa ii ierte pacatele si sa se odihneasca in pace.
Suntem cu tine ....
 
Condoleante! Nu trebuia sa faceti acest topic, isi va aminti deseori de pierdere cand va vizita forumul. Please, delete!
 
Condoleante! Nu trebuia sa faceti acest topic, isi va aminti deseori de pierdere cand va vizita forumul. Please, delete!
M-am gandit la asta, dar m-am gandit ca trebuie sa stie ca suntem alaturi de ea in aceste moment.
Astept sa intre pe forum si daca vrea il voi sterge.
 
Tuturor multumesc si sper sa reusesc sa fiu atat de tare precum mi-ati dorit .
Era in varsta si poate ca este normal , ne nastem traim , bine , rau si murim insa nu mi-am inchipuit ca o sa o pierd atat de repede .
Chiar sincer dadeam in stanga si in dreapta zambind pentru ca eram convinsa ca o fac bine insa inima ei nu a fost de acord cu mine si -sa oprit in timpul operatiei .
O seara buna tuturor si va doresc sanatate ca este cea mai de pret atat voua cat si parintilor si apropriatilor vostri .
 
Loading...
Back
Sus