CoinRomania - Topic oficial de suport si sugestii

Topicul este cu totul altul si nu cred ca isi are rostul acest post unde pur simplu faci o campanie la o moneda unde lumea spune ca nu e asa sigura, chiar daca poate nu asta a fost intentia ta. Puteai face alt topic si chiar daca voiai sa postezi info despre ea, o puteai face la celalalt topic unde se discuta despre ea.
Pentru sistemul piramidal au acest sistem de afiliere pus la punct.
Indiferent cum o spui sau ce nume dai tot sistem MLM este. Din experienta proprie si a altora MLM functioneaza doar pentru cei de sus si niciodata pentru cei mici, adusi in retea.
Acum pe scurt despre procesul de "minare":
Pana la urma este token sau coin pentru ca e diferenta mare intre ele.
Am vazut ca te orientezi spre OpenCart
platforma a fost aleasa pentru ca are sistem de afiliere si ca o optiune pentru cei care vor sa cumpere acum, sa ajute moneda si sa tin track la comenzi mai usor. In viitor va fi altceva si multumesc pentru sugestie.
 
Un mic update.
Nu am uitat de proiect. Se lucreaza si trebuie sa recunosc ca putin cam incet din cauza ca nu am reusit sa atrag finantarea necesara pentru a face procesul mai rapid.
Din pacate pana in acest moment nu am gasit colaboratori romani pentru proiect. Cei care m-au contactat au facuto doar pentru a afla info si nimic mai mult, asa ca sunt fortat de situatie sa colaborez cu developeri straini.
Voi reveni cu update cand pot sau este ceva nou.
 
Am gasit un site interesant: HEXEL ( https://www.onhexel.com/ ) care iti permite sa faci foarte usor propriul token de tip ERC-20 pe blockchain-ul Ethereum.
Cred ca ai fii util/interesant sa incerci sa faci un token de genul asta care sa aiba rolul de stadiu Beta pentru moneda care vrei sa o lansezi. Doar de test. Pana puneti cap la cap versiunea finala.
On Hexel, we make you a standard, mintable ERC-20 token on Ethereum. This is a token your community can use for almost anything. As the creator, you can mint new tokens and send them to comunity members. Remember to read our terms before creating!
Doar completezi un formular pe site si se genereaza automat token pe etherum. Pentru ca oricum asa se creeaza toate tokenurile pe etherum. Ai un template, il completezi, il publici, si gata.
Uite poze din dashboard: https://www.producthunt.com/posts/hexel-2
 
Cred ca ai fii util/interesant sa incerci sa faci un token de genul asta care sa aiba rolul de stadiu Beta
Inteleg ce vrei sa spui dar nu voi face asa ceva. Daca voiam ceva neterminat lansam asa cum Este si faceam update Mai tarziu.
Plus EU vreau pe minare si nu token.
Daca as alege token as face direct la Eth pe site si nu la altii, care pot sa dispara oricand.
Multumesc de sugestie.
 
Loading...
Back
Sus