Coinbase - www.coinbase.com

schoolOFdj

Active Member
Registered
Full Member

Salutari pentru cei care sunt noi aici , aveti oportunitatea sa adunati 30 usd gratis daca completati raspunsurile la quiz pe coinbase , raspunsurile le aveti deja aici . Eu sunt nou inregistrat , probabil cel mai greu este sa va verificati contul cu buletinul si o factura .Rog si alti colegi sa mai posteze aici alte quiz cu raspunsuri cand apar ca sa nu mai cautam pe internet cum am facut eu astazi .Link la website? eh cautatil voi pe google coinbase​

Who submits predictions to Numerai?​

Select the answer to earn $1 in NMR

Quiz Answers:


  1. A global community of data scientists.
  2. Back up predictions and data.
  3. Nothing.

Compound​

  • Answer No. 1: Earning interest
  • Answer No. 2: Supply a crypto asset as collateral
  • Answer No. 3: COMP token holders
  • Stellar ($10)​

    For each correct answer, you will receive $2 in XLM. Moreover, you can refer up to 4 people and receive for every referred friend $10 in XLM.
    • Answer No. 1: A decentralized protocol that unites the worlds financial infrastructure
    • Answer No. 2: Facilitating low-cost, universal payments.
    • Answer No. 3: Transactions are fast, inexpensive, and global
    • Answer No. 4: To issue, exchange, and transfer tokens quickly and efficiently
    • Answer No. 5: It relies on the cooperation of trusted nodes to confirm transactions.



Coinbase Earn – Learn About NuCypher & Earn $3 In NU​

  • What does NuCypher provide to users and apps? End to end encryption
  • What does NuCypher use to protect your data? Independent nodes to perform tasks
  • Which of these is NOT a use of the NU token? Paying Ethereum transaction fees

pentru grt

1.The blockchain
2.You earn GRT
3.The curators
coinbase111111.pngScreenshot (236).png
 
Ultima editare:
ciudat , eu am fost rezolvat in 5 minute cred, si verificarea o facusem pe la 12 ,1 noaptea ..nu aveam ce face .In email mia trimis tot .Dar am vazut ca ,am probleme pe chrome imi spune ca dash bord nu sa putut actualiza etc, am incercat edge si functioneaza fara probleme. .
 
sa bagat

Jasmy in valoare 3 usd , raspunsurile la quiz sunt 2,2,2​


bani retrasi in contul bancar 50 euro aproape in dealungul la 1 an , din cand in cand urmaresc forumurile .nimic special , venit passiv gen cum se uita alti pe facebook zilnic din instinc eu ma uit la acest site o data la 1 saptamana sa vad noutati. am editat titlul la topic , deoarece este mai bine asa cu timpul postez ,poastati aici daca sunt noutati la giveaway ( Learn and earn) ,bani de 2 cafele :)
 
Ultima editare:
Salut astazi au bagat Crt in valoare de 3 usd ,V-am facut un video cu raspunsurile, daca se poate si un subscribe va multumesc, incerc sa ajung la 100 de subscriberi pentru a putea pune nume la link de profil in loc de acel sir lung de numere si litere la caz, multumesc frumos .In descriere video aveti si raspunsurile.

 
You earned $4 in ETH
Nice job! As a reward, we've sent $4 in ETH to your Coinbase account.

au bagat task , la coinbase, faci wallet pe telefon , conectezi walletul coinbase din telefon la main account coinbase si gta.Screenshot (463).png
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus