Oferta Cine vrea sa incerce?

Christian Bogdan

Active Member
Registered
Full Member
De 2-3 luni lucrez cu o firma de reclame.Ei m-au abordat pe mine cu un mail si m-au intrebat daca vreau sa lucrez cu ei.Eu mi-am dat acceptul si am negociat cu cat o sa ma plateasca.Ei se bazeaza foarte mult din cate am inteles pe trafic din mobile.M-au pus sa le trimit statisticile traficului pe ultima luna si mi-au spus ca nu pot sa imi dea mai mult de 10 $ pentru 20.000 de impresiuni.Mi-au dat in avans cei 10$ si de 2 luni am luat de la ei in jur de 60-70 $ si tot continui parteneriatul cu ei pentru ca sunt super de treaba.Reclama apare doar o singura data pe zi per vizita si nu enerveaza deloc.
Eu fac acele 20.000 de impresiuni cam in 2 saptamani la traficul meu si sincer sunt multumit.M-au rugat daca am si alti prieteni cu site-uri care doresc sa faca parteneriat cu ei si am zis sa postez aici poate doreste cineva.Voi poate aveti si mult trafic decat mine si o sa castigati si mai mult !

Cine doreste poate sa imi lase aici mesaj sau PM ! Mai jos o sa pun un screen cu reclama cum apare pe site !

Plate o fac pe paypal ca am uitat sa precizez si site-ul firmei este http://www.outoftheboxagency.com

Eu am vazut aceasta reclama pe multe site-uri si metionez iar ca sunt oameni calumea ! :D
 

Atașamente

  • aaaaa.PNG
    aaaaa.PNG
    956,3 KB · Vizualizări: 6
Si cum te inregistrezi la ei ? Trebuie sa le trimiti datele la contact ?
 
Loading...
Back
Sus