Cine este proprietarul unui site

Nu stiu daca mi le da. Nu vad cum sa le seteze prost, mă interesează cine a cumpărat domeniul. Registratura este și firma de hosting, in cazul asta
 
Depinde și de motivare care o pui în mesaj . Dacă e ceva oficial atunci pui avocatul sa facă cererea și vei primi datele reale.
Cererea se trimite pe adresa la firma de host sau register, pe email sau scrisoarea normala .
 
Am aflat și eu asta e persoana fizica. Datele se dau doar organelor competente. In cazul meu particular, asta se va întâmpla probabil
 
Depinde și de motivare care o pui în mesaj . Dacă e ceva oficial atunci pui avocatul sa facă cererea și vei primi datele reale.
Cererea se trimite pe adresa la firma de host sau register, pe email sau scrisoarea normala .
Organele competente adica politia, procurorul sau judecatorul..
Cererea unui avocat nu are nicio valoare juridica.
 
Depinde și de motivare care o pui în mesaj . Dacă e ceva oficial atunci pui avocatul sa facă cererea și vei primi datele reale.
Cererea se trimite pe adresa la firma de host sau register, pe email sau scri
Am aflat și eu asta e persoana fizica. Datele se dau doar organelor competente. In cazul meu particular, asta se va întâmpla probabil
Depinde mult si de register. Eu spre exemplu ofer datele doar daca primesc ordin judecatoresc si nici atunci nu as oferi datele la clientii immdomain.com sau userii roforum, pentru ca sunt destule cai prin care te poti schiva.
Datele la un admin de domeniu se pot afla relativ repede si fara sa faci cerere oficiala undeva.
 
Loading...
Back
Sus