Chat GPT - ce părere aveți si daca ati folosit

Asta o știu si o folosesc, insa eu ma refer la informațiile care le oferă in comparație cum era înainte.
Plus acum cel puțin la mine din 10 lucruri care le cer la 7 îmi refuza.
 
Se pare ca dupa fiecare update acesta devine tot mai prost.
La început era foarte bun, răspunsuri bune, cam tot ce aveai nevoie iti oferea, insa acum doar rahaturi.

A fost o vreme cand il foloseam zilnic, acun poate odata pe săptămână.

Si nu este asa doar pe varianta gratis, ci si pentru cei vip/pro.
Asta am observat si eu , raspunsuri ciudate, cateodata fara nici o legatura, texte aruncate aiurea. De asta ma gandeam ca poate versiunea pro genereaza raspunsuri mai logice.
Plus ca am citit ca la versiunea pro ii poti da link-uri si sa extraga date de pe anumite site-uri.
 
Asa este, insa daca ascultăm "vocile" varianta care o folosim noi este cea din 2008, unde ei folosesc o varianta mult mai avansată.
Mulți se întreabă care a fost motivul pentru care au decis sa faca public acum totul.
 
Asa este, insa daca ascultăm "vocile" varianta care o folosim noi este cea din 2008, unde ei folosesc o varianta mult mai avansată.
Mulți se întreabă care a fost motivul pentru care au decis sa faca public acum totul.
suntem oameni prea mici ptr un razboi asa de mare
 
Pe toți ăștia care au început să spameze internetul cu Chat GPT a început google să-i deindexeze cu ultimul core update, început pe 5 Martie, și să-i lovească cu manual action. Oricum jumătate din contentul de pe internet parcă e scris de robotul de bucătărie, deci e o perioadă dubioasă pentru orice marketer digital.
 
Pe toți ăștia care au început să spameze internetul cu Chat GPT a început google să-i deindexeze cu ultimul core update, început pe 5 Martie, și să-i lovească cu manual action. Oricum jumătate din contentul de pe internet parcă e scris de robotul de bucătărie, deci e o perioadă dubioasă pentru orice marketer digital.
Sunt multe metode de a trece de verificarea AI, mai ales daca scrii in limba romana.
Pe engleza e mai greu, dar nu imposibil.
 
Loading...
Back
Sus