Ceva experti in social media in special twitter?

masterofpuppets

Active Member
Registered
Full Member
O simpla intrebare, am o mare lista cu conturi twitter expirate, cam toate au un PA de 50+, care ar fi cea mai buna solutie de a inregistra cat mai multe?
 
Cea mai buna ramane cea manuala insa stiu ca sunt programe care fac asta pentru tine. Acum sa iti spun care sunt acelea, nu o pot face pentru ca nu le stiu numele.
Pe blackhat sigur gasesti ceva, insa daca tot le ai atunci recomand sa o faci manual.
 
Cea mai buna ramane cea manuala insa stiu ca sunt programe care fac asta pentru tine. Acum sa iti spun care sunt acelea, nu o pot face pentru ca nu le stiu numele.
Pe blackhat sigur gasesti ceva, insa daca tot le ai atunci recomand sa o faci manual.
stiu ca asta e cea mai buna varianta, singura problema este cu unele (majoritatea) imediat dupa inregistrare cer phone verification, tre sa ma gandesc si sa caut o solutie pentru asta, ceva proxy bune si le fac asa. poti inchide topicul. mersi de ajutor.
 
Eu am destule conturi fara numar de telefon, insa daca vreau sa fac app sau ceva de genul imi cere numar.
@Nicolae P. si @DaVinci stu ca aveau proxy rezidentiale. Ii poti contacta si va intelegeti.
 
Loading...
Back
Sus