Cerere: Thema site arcade games

Marian97

Member
Registered
Salut, am si eu un proiect si doresc o thema wordpress ce este compatibila cu pluginul myarcade wordpress, ma poate ajuta cineva? Multumesc mult!
 
Eu cred ca orice tema este compatibila cu acel plugin. Ideea este sa cauti tu o tema asemanatoare unui site arcade , am vazut multe care seamana cu arcade , chiar pe wordpress si sunt free .
 
Eu cred ca orice tema este compatibila cu acel plugin. Ideea este sa cauti tu o tema asemanatoare unui site arcade , am vazut multe care seamana cu arcade , chiar pe wordpress si sunt free .
Salut, am tot cautat si nu am gasit, imi poti oferi cateva link-uri in privat, tot ce am gasit au fost 2 de pe site-ul plugin-ului. Dar sunt urate...
 
Ti-am atasat tematica aceasta... care este compatibila 100% cu pluginul cerut de tine, alta deocamdata nu am..
Deocamdata imi instalez linuxul pe PC, revin probabnil cu mai multe tematici dupa ce im termin treaba.
 

Atașamente

  • 85962_gameleon_v63.zip
    39 MB · Vizualizări: 11
Multumesc frumos, caut ceva mai familiar site-urilor de jocuri, aceasta thema va fi ultima legere daca chiar nu gasesc ceva mai bun. Multumesc mult!!

Salut din nou, incearca sa imi dai si mie gen un exemplu sau sa imi explici cam ce ai dori, ideea este ca pot atasa sute de tematici, asa umplem total aiurea "spatiul" lui @AlexH pe host...
 
Loading...
Back
Sus