[CERERE] Surse video fara reclame?

crystygye

Well-Known Member
Registered
Full Member
Ce surse video precum openload (unde poti sa adaugi subtitrare ulterior upload-ului), ce nu deschid absolut nici o reclama, exista si sunt de incredere?

Daca nu exista nici una, ce surse fara optiunea de subtitrare exista atunci (gen ok.ru)?
 
Eu una am tot cautat insa nu am gasit nimic .
Totusi am dat de acest site
Poti urca ce video doresti , nu se sterge niciodata , cel putin asa sustin si au doar o simpla reclama tip Vast .
In plus poti scapa de reclame si sa ati pui propriile reclame daca ei una din pozitiile vip .
Cea mai ieftina este de 100 de dolari pe luna care ati ofera :
Upto 10TB Storage
Upto 150K plays
Unmetered Bandwidth
 
Fembed deja folosesc si totusi exista reclama. Vreau ceva gen ok.ru fara absolut nimic dar cu optiunea de a face upload la sub.
 
Nu exista asa ceva... e imposibil de sustinut asa ceva daca nu ai o gramada de bani, nu ai ce face cu ei si vrei sa ii folosesti doar sa sustii siteuri random de filme de pe net.

Filmele sunt incarcate pe server iar ca sa sustii un server tre' sa platesti, ca nu platesti in mod direct dar iti pun ei publicitate pe player tot un mod prin care platesti hostarea filmelor pe platforma lor este... chiar daca ai servere proprii oricum necesita o investitie foarte mare initial iar apoi trebuie platita factura la curent, la net (nu orice conexiune random, trebuie conexiune foarte buna), si mentenanta servere.

Ceva mai ok decat ce gasesti acum ca si platforme chiar nu sunt...decat daca vrei tu sa iti faci o platforma gen openload, doar ca la cat au scazut ratele nu prea cred ca mai convine asa mult. Fata de anul trecut au scazut ratele cu 150%, cel putin asa e la mine. Pe vremea asta aveam 0.6-0.7 cpm iar acum am 0.25 - 0.35 cu popads :))))).
 
Loading...
Back
Sus