Ce reclame sunt mai ok pentru Filme Online?

Teo

Member
Registered
Full Member
Salutare acum cateva zile cei de la adskeeper mi-au blocat site-urile pe motiv ca am mult bot traffic. ce reclame imi recomandati sa pun pe site? am incercat si mgid dar nu mi-au acceptat reclamele pe motiv ca este illegal streaming content. M-am uitat si pe alte site-uri de filme online dar vad ca majoritatea nu mai au reclame, doar popup-uri
Multumesc Frumos
 
Accepta inca dar doar site-uri mari..nu le convine trafficul si baga motiv ca e ilegal cand ei au cu cu gramada la site-uri ilegale dar mari. Mgid=Adskeeper.
Adsterra iti ofera cel mai mare castig dar au redirect la bannere..insa e singurul care iti ofera cpm de cativa $ (nu mereu dar datorita redirectelor cr e mare). Daca nu vrei sa risti cu ei, galaksion ofera cele mai bune rate la bannere - primele zile de obicei cpm/revenue = 0.00, apoi o sa-ti puna o rata fixa de obicei..eu am ~0.80 cpm la filme - dar contorizeaza doar vizitatorii unici indiferent de cate reclame pui pe pagina, doar 1 din ele va fi contorizata si doar odata. In caz ca nu ai cont, ref: Galaksion
Daca rata e tot 0 sau foarte mica, ia legatura cu ei si o sa-ti mareasca.
Cam atat la bannere, am testat zeci de retele dar mai bine nu tin nimic decat 0.001 la 1k impresii.
Pt pop/direct link, propellerads mi-a oferit cele mai bune rate din tot ce am testat in 15 ani de zile. apoi adsterra.
 
Propeller parca platea saptamanal sau de 2 ori pe luna..pe termen lung ai de castigat, e diferenta de 30-50%. Am primit 0.80 cpm fix pe filme (RO) de la ei. De obicei rata e 0.50 la alte retele.
 
Loading...
Back
Sus