Ce Popup/under folosesti acum?

Ce retea pop folosesti?

  • Popads

  • Proppelerads

  • Adchash

  • Popcash

  • AdMaven

  • Adpop

  • Alta

  • Nu folosesc


Rezultatele sunt vizibile doar după vot.
Eu nu mai folosesc retele de popup/under. Cand este nevoie folosesc propriile link-uri catre servicii sau video. La Popunder daca nu primesti rata buna, mai bine folosesti link catre clipurile de pe youtube sau daily si iesi mai bine. Sau chiar vindeti direct la clienti.
 
Am folosit mai multe , acum nu mai folosesc deoarece au reclame care practic te obliga sa instalezi nu stiu ce aplicatii , pe care nu le poti inchide si-ti bloccheaza computerul . Sau au virusi . Nu se merta , iti pleaca vizitatorii de pe site .
 
iti pleaca vizitatorii de pe site .
Daca mergi pe varianta ca iti pleaca vizitatorii nu faci nimic..Eu folosesc cate 2 popup si crede-ma ca tot traficul ala il am,ba din contra mai mare..'pleaca alti,vin alti',dacat sa stau cu site-urile nemonetizate si sa fac munca patriotica mai bine pun lacatul pe ele...E decizia fiecaruia daca baga sau nu pop dar mie unul nu imi convine,numai hostul pentru un site e 24 $ pe luna + munca mea.
 
Ultima editare:
Daca mergi pe varianta ca iti pleaca vizitatorii nu faci nimic..Eu folosesc cate 2 popup si crede-ma ca tot traficul ala il am,ba din contra mai mare..'pleaca alti,vin alti',dacat sa stau cu site-urile nemonetizate si sa fac munca patriotica mai bune pun lacatul pe ele...E decizia fiecaruia daca baga sau nu pop dar mie unul nu imi convine,numai hostul pentru un site e 24 $ pe luna + munca mea.
Adevarul cam asa este .
Lumea nu apreciaza munca pe care o depui , plus cheltuielile aferente .
Majoritatea au impresia ca totul li se cuvine si reproseaza atunci cand apar inconveniente .
 
De curand folosesc poptm
CPM mare impresii putine. am incercat 2 zile
 
Si eu tot Poptm, desi as renunta la ele .. pe mobile sunt un chin.. nici pe PC nu o duc mai bine +popadsu care (cel putin la mine) te tot pune sa descarci nu stiu ce PDF viewer.. e groaznic, dar e o metoda buna de platit hostu :D
 
De popmyads ce parere aveti il foloseste cineva si vreau sa stiu cum setez la PopAds sa deschida reclama doar de 2 ori per user nu la fiecare click pe o anumita postarea !
 
Eu l-am folosit in trecut si a parut ok ... rata o aveam undeva la 0.40-0.50
Cap / user nu exista, poti doar sa schimbi cat de des sa sara popupul ca timp din cod. De exxemplu la var fq = '86400'; poti pune 3600 ( sa sara o data la ora / user ) sau pui 30 sa sara la 30 de secunde / user ...
 
Eu folosesc Popmyads , Popads + yllix pentru bannere (pentru a umple unele spatii de pe site) cel mai bine plateste Popmyads mult mai bine ca Popads.
M-am jucat si cu Popcash dar parca nu platesc assa bine ca Popmyads si daca nu ma insel Popcash parca sunt romani si au sediu parca pe undeva prin Craiova.
 
Eu folosesc Popmyads , Popads + yllix pentru bannere (pentru a umple unele spatii de pe site) cel mai bine plateste Popmyads mult mai bine ca Popads.
M-am jucat si cu Popcash dar parca nu platesc assa bine ca Popmyads si daca nu ma insel Popcash parca sunt romani si au sediu parca pe undeva prin Craiova.
Chiar plateste mai bine popmyads? Din ce tari ai trafic? Eu am ceva site-uri de filme si folosesc popads dar ratia e slaba 0.50 cam asa. Poptm era bun, aveam ratie de peste 0.86 dar nu mai platesc...
 
Eu nu mai folosesc retele de popup/under. Cand este nevoie folosesc propriile link-uri catre servicii sau video. La Popunder daca nu primesti rata buna, mai bine folosesti link catre clipurile de pe youtube sau daily si iesi mai bine. Sau chiar vindeti direct la clienti.
Salut, ce cod pentru popup folosesti pentru youtube? Am pus un video pe site 24/h, 15k unici in acea zi, pe youtube au intrat 187views.
 
Loading...
Back
Sus