Ce parere aveti despre plugin-ul Rank Math

Am scris si postat pe aici https://www.roforum.net/threads/seo-rank-math-plugin-in-premiera-pe-roforum.6632/ imediat ce a fost lansat in privat.
Este foarte bun si recomanda la toti sa-l foloseasca.
Pe langa optiunle care le are te ajuta sa urci in google fara prea multa munca.
Eu pe orice site care l-am pus a urcat in trafic din google.

Presupun ca ai postat acest topic pentru a primi versiunea privata nu? Voiam si eu sa postez public despre el, dar am uitat. :D
 
Salut Alex,
De la ei am cumparat cateva theme wordpress si am primit o invitatie la ei pe grup si respectivul plugin.
Ma tot gandesc daca merita sa-l incerc.
 
Ma tot gandesc daca merita sa-l incerc.
Eu zi ca vei ramane surprins in mod placut. Cel putin eu sunt multumit.
Atentie mare cand il setezi si are optiunea de a importa setarile din alte pluginuri de seo.
Inainte de a trece e site-uri live care aduc profit, poti testa pe un site mic sa vezi daca urca.
Apoi oricat de bun ar fi acesta, daca un site iti functioneaza bine asa cum este nu e nevoie sa faci schimbari.
 
"versiune privata" de care vorbesti Alex?
Daca trmiti mesaj la ei cu link spre acest topic iti vor da link catre aceasta. Topicul este al tau, deci tu trimit. :D
 
Singura problema ca nimeni nu ofera niste cifre concludente
Pai ce cifre vrei? E gratis, merge bine, cand alte pluginuri cer din prima bani si nu functioneaza.
Ai vazut imaginile de mai sus?
Stii cata munca iti salveaza avand toate acestea? Nu ami trebuie sa mergi pe site x sa verifici chestii legate de propriul site.
 
Ok , pot spune ca am ramas placut suprins de plugin.
Nu ma asteptam poata sa faca atata chestii pentru o versiune free si sa o faca mai rapid.

Am renuntat la Yoast. Acum sa vedem ce se va intampla in cateva zile cand google va vedea modificarile.
Sper sa fie totul in regula si macar sa nu scad in trafic sau sa se intample ceva rau.

O intrebare. Ce shortcode are meta description aia care o faci manual? Am nevoie de codul gen %title% dar pentru meta description care o faci in post.
 
Ultima editare:
Ok , pot spune ca am ramas placut suprins de plugin.
Nu ma asteptam poata sa faca atata chestii pentru o versiune free si sa o faca mai rapid.

Am renuntat la Yoast. Acum sa vedem ce se va intampla in cateva zile cand google va vedea modificarile.
Sper sa fie totul in regula si macar sa nu scad in trafic sau sa se intample ceva rau.

O intrebare. Ce shortcode are meta description aia care o faci manual? Am nevoie de codul gen %title% dar pentru meta description care o faci in post.

Si eu vreau sa stiu am aceasi problema , Alex ea problema in mana si vino cu un raspuns .
 
Sunt toate aici

038aL0g.png
 
Pentru ca stiu ca mai toti aveti conturi de youtube , de ce nu face cineva un clip scurt cu toate setarile de rigoare ca sa il postati aci .
 
Pentru ca 90% sunt aceleasi setari ca la yoast, inclusiv denumirile.
Iar "setarile" universale pentru orice nisa, sunt cam aceleasi la toate pluginurile de seo.
+ cred ca spune destul de clar si da si exemplu la fiecare setare ce exista. Eu eram curios daca era alt shortcode ptr meta manual, excerpt e default oricum acolo.

Apropo. Nu stiu daca ati vazut, dar la Rank math la Titles & Meta - Misc Pages
aveti setarea "Noindex Paginated Pages" care yoast a scos-o de cel putin 6 luni "ca a recomandat google". O idiotenie facuta de yoast fara nici o logica.

Cred ca setarea asta e in top 5 la pluginul asta in preferintele mele.
 
Loading...
Back
Sus