Ce parere aveti despre legalizarea marijuanei ?

Esti de acord cu legalizarea Marijuanei ?

  • Da.

  • Nu.

  • Ooo fumez de mult timp ..si Da.


Rezultatele sunt vizibile doar după vot.

CiNiK

أنا أحب كس
Registered
Banned
Ce ati spune despre legalizarea marijuanei in Romania ?
Stiu ca multi fumati sau aveti minim 5 prieteni care fumeaza aceasta superba "buriana" .
Eu sunt de acord 100% cu legalizarea marijuanei in Romania. Chiar ma gandeam sa imi fac : CCI ( Coalitia Consumatorilor de Iarba )..as strange cu usurinta vreo 4 milioane de semnaturi pentru a organiza un Referendum pentru Legalizarea Marijuanei ..Ce credeti? Ati semna?
 
Eu zic DA.
Desi cunosc persoane care au pierderi de memorie foarte ciudate de la consumul asta frecvent.
 
Am votat NU, nu am fumat niciodată, deci nu cunosc beneficiile plantei, ideea mea este că nu vreau sa vad drogati pe stradă, dacă se va consuma in spații special amenajate, poate o să mă mai gandesc..
 
Ce ati spune despre legalizarea marijuanei in Romania ?
Stiu ca multi fumati sau aveti minim 5 prieteni care fumeaza aceasta superba "buriana" .
Eu sunt de acord 100% cu legalizarea marijuanei in Romania. Chiar ma gandeam sa imi fac : CCI ( Coalitia Consumatorilor de Iarba )..as strange cu usurinta vreo 4 milioane de semnaturi pentru a organiza un Referendum pentru Legalizarea Marijuanei ..Ce credeti? Ati semna?
Am votat la fel ca Cnusi ;)
Nici eu nu vreau sa vad drogati pe strada :D
 
Am votat NU, nu am fumat niciodată, deci nu cunosc beneficiile plantei, ideea mea este că nu vreau sa vad drogati pe stradă, dacă se va consuma in spații special amenajate, poate o să mă mai gandesc..

Si eu am votat Nu
 
Eu am votat Da pentru @CiNiK care cand este fumat are super idei si foarte lucid, cel putin asa il vad eu. Daca nu l-as fi cunoscut, atunci as fi votat NU.
 
PRO, dar sunt impotriva consumului de marijuana in public (pe strazi, cluburi etc).
What??
Care e diferenta de a fuma in casa si de a fuma in parc pe o banca? Adica sa o legalizeze doar in casa?
Sincer iti spun ca nu inteleg ce vrei sa zici..esti PRO..dar esti impotriva ...:eek:
 
Ar fi cazu sa se legalizeze si la noi sau macar sa fie tolerata sa ne putem creste noi, precum Spania, sau alte tari din europa, si vorbeati de drogati pe strada sincer cam toti ce fumeaza marijuana cam stau in casa cel putin mie numi place sa fiu fumat in public nu ma simt confortabil, dar nu ati precizat de betivi care beau in public si fac si scandal si se iau de oameni, umbla cu masinile beti etc. deci nu vad de ce nu!
 
Loading...
Back
Sus