Ce parere aveti de netflix ?

Prefer Netflix SI amazon prime:dece ?ma uit PE telefon SI pot avea Inca 4 subgrupuri .comoditate,calitate , SI bine inteles pisaturile de recpame de PE online.acele pop up cu care voi VA mancati Așa Linsa paine.vad continut Mai sus ,respect munca altora...Pai stai Nene PE online acei oameni de stiga EI aici CA,muncesc zi SI noapte de fapt au lucruri ilegale .in acelas timp multi de aici DACA nu are fine HBO Netflix amazon prime ATI avea de mult siturile inchise.Stau SI analizez top50 site filmed online romanesti SI vad cum:da Netflix le da oportunitate sa Pape o Paine la amatorii web masteri de filme online.

Sa fiu on topic,trebuie sa alegi de ce parte vrei sa stai.

Avantaje Netflix:

30 gratis,Download,poti sa te uiti PE orice dispozitiv,o gramada de televizoare au deja butonul de net flix integrat in telecomanda.scapi de platitul taxei la tv in anumite tari DACA STI cum sa te Misti in spatiu.le poti da contul Tau SI rudelor etc.Vei vedea primul continutul inaintea celor care se uita PE situri online,vei primi mesaje PE what sup DACA astepti un anume film.poti face o grupare pentru copii tai (sa fie numai desene animate sau alte chestii pentru copii).seriale incep CA PE yt singure for next one

Dezavantaje?nu mereu vei gasi cea ce vei dori.

Nu este doar Netflix Sunt multe situri de acest gen.dar prin Romania cam Asta este la Moda cred.. voi stiti Mai bine..nu toate filmele vor Fi cu subtitrare in romana.

La fel racomand SI Google movie .
 
Ultima editare:
nu inteleg de ce va chinuiti cu site-uri de filme online cand ai popcorn pentru pc si showbox pentru tel :)
 
Vei vedea primul continutul inaintea celor care se uita PE situri online,vei primi mesaje PE what sup DACA astepti un anume film

Aveai ceva la bord cand ai scris postul, nu? :)) Sau esti arroman cu intonatii de room :p
Am dat quote doar la acea parte din mesajul tau caci nu este in totalitate adevarat. Unii din noi suntem potrniti sa va aratam ca putem pune "ilegal" inainte sa puna netflix. Asta e alta mancare de peste, dar se poate.
schoolOFdj jesus ce ciuperca ai mancat frate ca citim limba latina aici :)))

Am si netflix, am si site de filme .. pot spune cu inima pe inima ca multe din surse apar inainte sa apara netflix, daca esti afon si nu stii decat romana, atunci da, stai doar pe nf, pana aapare rosub, dar tind sa cred ca toti cei de aici sctiu engleza ...
Per total, parerea mea, precum cere titlul acestui subiect, este ca nu se merita banii. Daca avea ceva super mega jmecher da, dar asa nu, nu la noi in romania. Decat daca vrei sa platiti sa fiti jmecheri ca platiti un abonament lunar. Eu personal am vazut la viata mea 90% din filmele lor. 90 din alea la care m-as uita, excluzand titanic sau ce alte aberatii ar avea. Momentan detin un abonament, si-l tin pentru nepoata mea din italia, care are 1 an si se uite la desene dublate. Atat. Sa invete romana daca se poate printre italieni.
Daca esti cinefil si ai vazut tot ce era mai important, raspunsul meu este NU, nu se merita abonamentul.
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus