Ce online games iti place?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
E cineva pe aici pasionat de games online?
Ce jocuri jucati?
Ce joc ati vrea sa aveti dar din diferite motive nu`l puteti cumpara?
Pe ce jucati?
Ati fi dispus sa faceti un video de 1-3 minute pentru a castiga o licenta la jocul dorit?
 
" Ce online games iti place? " poate iti plac nu iti place :) online games este la plural.

Edit AlexHD: Din 2008 de cand este plecat din tara, eu zic ca inca nu si-a pierdut limba materna. Toti gresim.
EDIT eu :): eu doar am sesizat o greseala nu am zis nimic nici de rau nici de bine:). si da, toti gresim
 
Ultima editare:
In ultima vreme am jucat online :
CS:GO
PES
world of tanks
Si diferite jocuri cu masini
Pe ce jucati? Laptop
Ati fi dispus sa faceti un video de 1-3 minute pentru a castiga o licenta la jocul dorit? Chiar si mai mult, depinde de timp, daca ai vreun proiect de genu poti da mai multe detalii
 
Momentan nu prea am timp de jocuri, dar cand am timp joc:
Sniper Elite
CS (nu frecvent)
GTA
 
daca ai vreun proiect de genu poti da mai multe detalii
Va fi curand ceva de genul.
Conditiile vor fi cam acestea pentru aceasta campanie.
1. faci un video cu tine unde spui dece vrei acel game.
2. il urci unde iti spun eu
3. aduni comentarii la video
4. video cu cele mai multe comentarii castiga
Premium va fi o licenta standard sau VIP/Premium la jocul care-l doresti.

Astfel de concursuri / challenge vor fi in fiecare luna facute de mine si de partenerii cu care am facut o intelegere.
Task-urile pot fi diferite in functie de campanie si client. La unele trebui sa faceti un video, la altele doar sa comentati la un video sau share, etc.
 
La ora actuala joc Dota 2 cand am timp
Am mai jucat acum 2 ani "Combat arms Eu"
Am jucat anu trecut si oleaca "Paladinus"
 
Momentan, joc sloturi gratis și aș vrea să știu ce site-uri de sloturi gratis cunoasteti pentru ca imi place sa joc fara riscuri, asa ca aleg mereu jocurile gratis, fara inregistrare.
 
Ultima editare:
Salut. Si eu sunt un mare impatimit al jocurilor online.
Am jucat jocuri gen : SA:MP/Metin2/League of Legends/Fifa 17/18/19/ Real Royale si lista poate continua :))
Momentan joc CS:GO si cu GTA 5 online pe o platforma nu prea cunoscuta RAGE.MP. Aceasta platforma iti da sansa de a juca cu 1000 jucatori.
Video-uri am inceput si eu sa fac de ceva timp. Pot posta canalul aici? Poate va place ceea ce fac :))
 
Fortnite Here :D :))
 
salut, eu joc Hattrick, e un manager de fotbal online cu jucatori fictivi.

PS: @Mods am voie sa postez un link de inscriere pentru eventualii doritori? Asta m-ar ajuta pe mine sa castig credite acolo :)
 
Eu ma joc gunsofglory am bagat cam Pana acum peste 5000 de lire sterline SI Mai trebuie Inca cel putin10.000 -15-000 sa bag SI cu timpul valoarea VA ajunge la 600 -500 lire .este un joc pay to win de strategie. In30 de minute saptamana trecuta am cheltuit 2600 lire sterline .Sunt alti care au bagat SI 100k Intr-o saptamana eu Sunt fix un nimic PE langa alti :)). La fel DACA te duce bibilica poti face bani buni cu vandutul de resurse .instalezi emulator SI auto boot. SI vinzi la juma de pret,Screenshot_20190422-104712.pngScreenshot_20190422-104706.pngeste SI concurenta .


CA sa Fi Maxim trebuie sa bagi cam 80.000 euro SI peste 4 luni poate chiar SI 2 ,VA aparea iar ceva Mai bun SI tot Așa .

Fost gamer de la varsta de 14 Ani in afara de GTA San Andreas am jucat tot,In viata reala la fel saci intregi cu jocuri cu licenta fac colectie ..fost gamer, fost administrator la a doua Sala din contanta dupa 4T la vremea mea acum 10+ Ani.Am ajutat la dezvoltarea. Jocului Mu online in grafica acum ceva ani direct cu webzen.
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus