Ce jocuri mai jucati in 2018?

DaVinci

-
Registered
Full Member
Salut, ca tot vine anul 2018 si am ceva timp la dispozitie as dorii sa imi spuneti cateva jocuri interesante, jocuri de care m-am plictisit in 2017 : League of Legends, Dota2, CS GO, Football Manager 2017, as dorii ceva multiplayer daca se poate, iar daca stiti ceva jocuri si pentru Android apreciez
 
Eu singurul joc care imi place si il joc este Forza Horizon.
Pentru android am Sim City si Astronet.
Pe telefon le joc cand sunt la buda, asa de relaxare, iar pe xbox cand ma doare capul si vreau sa ma linistesc. Dupa cum se vede nu prea sunt fan.
 
Incearca pubg sau h1z1 pt pc acum depinde ce "ozn-pc" ai sa stiu daca iti ruleaza ce iti recomand
 
Cam ce joc eu:
- PC: Gta5, league of legends, pubg, csgo, the witcher 3
- Android: clash of clans, 8 ball pool
- Xbox: Forza Horizon 3, Fifa 18
 
depinde de cat timp liber am, pe pc nu ma joc deloc, in rest pe android ma joc contest of champions marvel... in rest nimic :(
 
Salut, ca tot vine anul 2018 si am ceva timp la dispozitie as dorii sa imi spuneti cateva jocuri interesante, jocuri de care m-am plictisit in 2017 : League of Legends, Dota2, CS GO, Football Manager 2017, as dorii ceva multiplayer daca se poate, iar daca stiti ceva jocuri si pentru Android apreciez
salutare! iti pot recomanda Heroes of the Storm, asemanator cu League of Legends, insa se pune mai mult accentul pe teamwork. Sau, de ce nu, PBG, WoW, Diablo, însă trebuie sa plătesti.
 
Android: Paladins Strike, Mobile Legends, Narcos, Heart Stone, PUBG, Kingdom Rush.
PC (offline): Fable the lost chapter, Flat Out, Darksiders, Kingdom of amalur, Prototype, Age of Empires 3, Heroes of might and magic 3 până la ultimul, mortal kombat x.
Mai este un joc foarte fain pe pc și telefon: Don't Starve, poți să joci cu prietenii. E un joc de supraviețuire, cauți resurse, mâncare, îți faci casă,etc. Mereu ai ceva de făcut și nu te plictisești.
 
Un joc nou Best friends descarcat ieri pe mobil
E fain. Si pianul si pou cam atat cred
 
Loading...
Back
Sus