Ce CPM aveti la PopAds?

Peter Pony

Vedeta
Registered
Full Member
Chiar nu stiu in ce sectiune trebuia sa deschid topicul asta...
Ma cam roade curiozitatea sa stiu ce Cpm aveti la Popads. Ati observat ca e mai mare daca folositi varianta simpla, si mai mic daca folositi cu anti-adblock?
Eu folosesc cu anti-adblock si cpm-ul pe luna asta este de 0.38. Pe saptamana trecuta de 0.39, Iar pe anul asta de 0.40
 
Am folosit si mergea foarte slab , pe site-ul meu nu se merita . I-am tinut pana la prim plata , ce au facut-o acum 9 zile .Dar banii in paypal nu mi-au intrat nici acum . :D
 
Cred ca faci confuzie. Popads plătește la minim 5 euro și în aceiași zi.
 
Nu fac nicio confuzie . Stiu la cat platesc .
Apar ca platiti banii la ei dar in PayPal nu au intrat nici azi , dupa 10 zile .
 
Eu retrag aproape zilnic. Una sau doua zile pe săptămână nu retrag. Niciodată nu a durat mai mult de 24h
 
Popads plateste zilnic, pe fiecare zi, la ora 21:00 a Romaniei. Sunt platit zilnic, fara probleme. Daca potis a ne faci un print sa ne arati ce iti zice la plati?
 
Mihai îmi zici și mie ce Cpm ai, ca vad ca nu prea se înghesuie lumea sa spună
 
popadss.png
 
Imi poate spune cineva daca se poate loga pe popads? Imi spune ca "Invalid username or password, please try again!"
 
"Invalid username or password, please try again!"
La mine cand mi-a aratat acest mesaj, contul era suspendat. Le-am trimis mesaj si nici un raspuns, iar contul tot suspendat a ramas. Aveam cam 10$ in el.
 
Loading...
Back
Sus